Коментарі


 Державний комітет телебачення та радіомовлення України

Державний комітет телебачення та радіомовлення України

2011

Юрій Плаксюк
Плаксюк Юрій Олександрович, Голова Державного комітету телебачення та радіомовлення України

…Сподіваюся, що підбиття підсумків 5-го Телефестивалю «Відкрий Україну!» на Телерадіоярмарку засвідчить про інноваційні та технологічні досягнення у вітчизняній телерадіоіндустрії, творчі знахідки та відкриття журналістів, операторів і режисерів, які зацікавлені у створенні якісного телепродукту. Відзначення ж кращих фахівців медіасфери за їхні здобутки у телевиробництві стане запорукою подальшого зростання рівня вітчизняного телебачення, додатковим стимулом для редакційних колективів телекомпаній…

(Із звернення до учасників 17-го Київського міжнародного Телерадіоярмарку та 5-го ТВ «Відкрий Україну!», 2011)

2010

Юрій Плаксюк
Плаксюк Юрій Олександрович, Голова Державного комітету телебачення та радіомовлення України

…Вельми символічно також, що у рамках ХVІ Київського Міжнародного телерадіоярмарку відбудеться церемонія нагородження переможців телевізійного фестивалю «Відкрий Україну!». Адже інноваційні та технологічні досягнення, що впроваджуються у телерадіоіндустрії, тільки разом із творчими знахідками та відкриттями журналістів, операторів та режисерів дають якісний телепродукт. Тому вшанування кращих фахівців, а також їхніх творчих здобутків є добрим стимулом для подальшого удосконалення рівня вітчизняного телебачення…

(Із звернення до учасників 16-го Київського міжнародного Телерадіоярмарку та 4-го ТФ «Відкрий Україну!», 2010)

2008

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
Державний комітет телебачення та радіомовлення України

Державний комітет телебачення та радіомовлення України щиро вітає організаторів, учасників та гостей Всеукраїнського Телефестивалю «Відкрий Україну!».

Цей представницький форум, поєднуючи високі творчі ідеї з прагматичними завданнями телеринку, вже втретє збирає провідних виробників українського телевізійного продукту. Сьогодні – це широкомасштабний захід в українському інформаційному просторі та культурному житті нашої країни, важливий фактор налагодження творчих контактів між провідними вітчизняними телевізійними мовниками та виробниками телевізійної продукції.

Творче спілкування, конкурсна програма, дискусії та навчальні семінари стали життєдайною основою для подальшого професійного зростання майстрів телевізійного екрану багатьох творчих колективів країни, що є запорукою конкурентоспроможності української телевізійної продукції на європейському та світовому інформаційних ринках.

Фестиваль ще раз підтверджує глибоке розуміння його учасниками високої місії, покладеної на телебачення. Тож успіхів всім в утвердженні принципів демократії, справедливості, рівності прав і свобод, формуванні почуття патріотизму, національної гідності, високої духовності й моралі. Бажаємо учасникам творчого натхнення, щастя і добробуту!

(Звернення до учасників 3-го ТФ «Відкрий Україну!», 2008)

2007

Едуард Прутнік
Прутнік Едуард Анатолійович, Голова Державного комітету телебачення та радіомовлення України

Приємно, що вже третій рік поспіль Дні Телефестивалю «Відкрий Україну!» проходять саме в рамках Телерадіоярмарку, органічним чином поєднуючи вплив натхнення та мистецтва зі стрімкими успіхами бізнесу.

(Із звернення до учасників 13-го Київського міжнародного Телерадіоярмарку та 2-го ТФ «Відкрий Україну!», 2007)