Коментарі


М’ясникова
Катерина Андріївна

2008

М’ясникова Катерина Андріївна, Виконавчий директор Незалежної Асоціації Телерадіомовників (НАМ) – співзасновника відзнаки «За впровадження цифрового мовлення в Україні»

…Для нас дуже важлива саме ця номінація – «За впровадження цифрового мовлення в Україні», бо 2015 рік – це навіть не наше післязавтра, це вже наше завтра, вже наше сьогодні.

Ми, як асоціація, за останній рік почали займатись цим питанням дуже серйозно. І я хочу вручити цю нагороду Борисові Федоровичу Вершиніну, директору телекомпанії «Луч», який багато зробив для просування питання цифровізації для невеликих компаній, для регіональних і місцевих мовників. Це питання найболючіше, тому що держава сьогодні думає лише про загальнонаціональні канали, і саме Борис Федорович порушив це питання в Незалежній Асоціації Телерадіомовників…

(З виступу на церемонії вшанування переможців Конкурсної програми 3-го ТФ «Відкрий Україну!», 2008)
*Відзнака «За впровадження цифрового мовлення в Україні»
Засновники: Незалежна Асоціація Телерадіомовників, Асоціація «Телекомунікаційна палата України», Редакція журналу «Телерадіокур’єр».

Переможці:
Омелянюк Іван Васильович, генеральний директор НВП «Квант-ефір» – «За активну популяризацію ідеї цифрового мовлення та за практичні досягнення у виробництві обладнання для цифрового мовлення в Україні»
Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення – «За практичні досягнення у впровадженні цифрового мовлення в Україні»
Вершинін Борис Федорович, директор Телерадіомовної компанії «Луч» (м.Красний Луч Луганської обл.) – «За практичні досягнення у впровадженні цифрового мовлення в Україні»
(3-й ТФ «Відкрий Україну!», 2008)

2008

М’ясникова Катерина Андріївна, Виконавчий директор Незалежної Асоціації Телерадіомовників (НАМ), Член Головного журі ТФ «Відкрий Україну!»

Фестиваль «Відкрий Україну!» є справді унікальною подією, адже він не лише виявляє найталановитіших творців національного телепродукту, але відкриває Україну для українців, Україну – для світу. На жаль, ми забуваємо про те головне, що має супроводжувати кожну людину, про те, що пригнічувалося досить довго – про почуття самоповаги і гідності, здатності пишатися своїм народом, своєю країною. А нагадати, на жаль, нікому.

Можна було б рівнятися на вітчизняну еліту. Але що ми бачимо в новинах? Скандали, непорозуміння, взаємні звинувачення та повне небажання знаходити спільну мову на найвищому рівні. Пишатися цим неможливо.

Тому спроба фестивалю показати те найкраще, що є в народі – традиції, незвичайних людей, важливі позитивні події, людей, що творили і творять нашу історію – це те, що як повітря потрібно кожному з нас. Потрібно, щоби мати соціальні орієнтири, щоби з повагою до себе та своєї землі з гідністю говорити: «Я – УКРАЇНЕЦЬ!»

Організатори фестивалю взяли на себе неймовірно складну роботу, і за це їм велика шана та вдячність!

(Звернення до учасників 3-го ТФ «Відкрий Україну!», 2008)