Коментарі


Ірина Некрасова

Некрасова
Ірина Федорівна

2008

Некрасова Ірина Федорівна, директор ТРК «Рудана» (Кривий Ріг), член Головного журі ТФ «Відкрий Україну!»

Один з наймолодших телевізійних фестивалів – «Відкрий Україну!» – за короткий час посів гідне місце серед професійних творчих форумів, здобув високий авторитет та широку популярність в медійному просторі.

Конкурс «Відкрий Україну!» дійсно відкриває нові імена, представляє нові творчі ідеї, розкриває потенціал регіональних телемовників, дає змогу обмінятися новими задумами.

Для багатьох місцевих телестудій, які вперше представили свої роботи на суд журі, фестиваль «Відкрий Україну!» став відправною точкою на шляху до визнання в професійних колах. Та й для всіх учасників це добра нагода збагатитися кращим досвідом, отримати стимул для творчого удосконалення.

Хочу побажати 3-му Телефестивалю «Відкрий Україну!» успішної роботи, високих творчих результатів, його учасникам – невичерпної енергії для втілення найяскравіших задумів, гостям та глядачам – незабутніх вражень!

(Звернення до учасників 3-го ТФ «Відкрий Україну!», 2008)
*Відзнаки ТРК «Рудана» на 3-му ТФ «Відкрий Україну!» (2008)

Телеконкурс «Популяризація ідеї: Зроблено в Україні!»
1 місце: Культурологічна програма «Дивовижний світ Анастасії Рак»

Телеконкурс «Пошук істинної духовності»
Ґран-прі конкурсу (1 місце): Телепрограма «Бесіди про вічне»

Телеконкурс «Світ дитинства: Програми для дітей»
3 місце: Дитяча програма «Міркувалки»

Телеконкурс «Час книги»
3 місце: Культурологічно-просвітницька програма «Книжкова полиця»

09.11.2008 р. в ефірі Телеканалу «Рудана» (Кривий Ріг) відбувся ретроспективний показ усіх «руданівських» телеробіт – призерів конкурсної програми 3-го ТФ «Відкрий Україну!»...