Коментарі


Віталій Шевченко

Шевченко
Віталій Федорович

2008

Шевченко Віталій Федорович, Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

Телефестиваль «Відкрий Україну!», що втретє скликає телевиробників-професіоналів з усіх куточків нашої країни на творче змагання, здобув визнання і повагу не тільки серед фахівців телеіндустрії, а й серед широкої громадськості, котрій не байдужі здобутки вітчизняного телебачення. Це й не дивно, адже на цей творчий конкурс телеорганізації й авторські колективи пропонують найкращі зразки власної телепродукції. Роботи учасників Телефестивалю справді відкривають нам знану й незнану Україну, вчать гідності, патріотизму, виховують шанобливе ставлення до природної краси нашої Вітчизни, надбань української культури, історії та неординарних людей, які цю культуру й історію творять.

Організатори цьогорічного Телефестивалю сподіваються на рекордну кількість учасників. Це засвідчує, що фестиваль «Відкрий Україну!» став справжньою школою професійної майстерності. Брати в ньому участь престижно, а перемогою варто пишатися.

Сподіваємося, що нинішній фестиваль відкриє багато імен, подарує всім учасникам бажання працювати ще краще, досягати нових звершень і перемагати.

Українські телевізійники – дерзайте, суспільство чекає від вас цікавого, сучасного, оригінального телебачення!

(Звернення до учасників 3-го ТФ «Відкрий Україну!», 2008)

2007

Шевченко Віталій Федорович, Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

Відрадно, що кілька років поспіль у рамках Телерадіоярмарку проходять Дні Телефестивалю «Відкрий Україну!», мета якого – відкривати кращі зразки вітчизняного телевізійного продукту.

(Звернення до учасників 13-го Київського міжнародного Телерадіоярмарку, 2007)

2005

Шевченко Віталій Федорович, Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

Новий творчий проект «Відкрий Україну!», безумовно, дасть хороший творчий поштовх для розвитку вітчизняного телебачення.

(Звернення до учасників 11-го Київського міжнародного Телерадіоярмарку, 2005)