Відзнаки для героїв конкурсних телеробіт

Засновник: Організатор 6-го ТФ «Відкрий Україну!».
Призери визначаються за поданням конкурсантів, членів Головного журі.
Номінантом на Відзнаку може бути Людина з яскраво вираженою позитивною життєвою позицією.
Остаточне рішення – за вибором Засновника відзнаки.

Володарі відзнак-2012

Відзнаками 6-го ТФ «Відкрий Україну!», за поданням конкурсантів та членів журі, вшановані:

  • Василь Олєніч – За активну життєву позицію та майстерне телевізійне втілення ідеї «Відкриваймо Україну і себе!» у телепрограмі «Монстр Донбасса 2011» (Виробник: Телебачення «КАПРІ»)
  • Левенчук Олександр Олександрович, 9-кратний Чемпіон України з Taekwondo WTF – За вагомий особистий внесок у розвиток спортивної секції Taekwondo WTF у м. Маріуполі та допомогу у створенні суспільно важливого проекту – телепрограми «Крупним планом» (Виробник: ТРО «Маріупольське телебачення»)
  • Тетяна Грязнухіна – За яскраве втілення образу жінки-героїні та глибоке відображення людини епохи в ігровому кіно «Человечность» (Виробник: Когут П.Г.)
  • Філіповська Валентина Федорівна – За активну життєву позицію та допомогу у створенні суспільно важливого телепроекту – документально-публіцистичного фільму «Ми тремтіли за цю землю…» (Виробник: Соколенко С.В.)
  • Терехов Володимир Єфимович – За активну життєву позицію та допомогу у створенні суспільно важливого телепроекту – документально-публіцистичного фільму «Последний герой» (Виробники: Соколенко С.В., Ковальчук А.В.)
  • Загорулько Оксана Владиславівна, Колишня старша піонервожата піонертабору «Чайка» Іллічівського морського торговельного порту – За активну життєву позицію, самовідданість, вірність обов’язку та активну участь у створенні суспільно важливого телепроекту – історично-публіцистичної програми «Я это сделать должен» (Виробник: ТРК «Іллічівське телебачення-3»)
  • Тетяна Крищук – За життєву мужність, високу духовність та активну участь у створенні суспільно важливого телепроекту – документального фільму-трилогії «Цвіт яблуні» (Виробник: Телеканал «Надія» у партнерстві з Фірмою «Медіа-Люкс»)
  • Масалабов Василь Миколайович, Керівник СБК «Дружба» – За багаторічну самовіддану працю у галузі сільського господарства, активну життєву позицію, доброчинну діяльність на користь рідного краю та допомогу у створенні суспільно важливого телепроекту – телепрограми «Хлібороб, меценат, господар» (Виробник: Студія «Мелітопольський район» МРР)
  • Фтіц Володимир Семенович, Начальник відділу культури та туризму Мелітопольської РДА – За вагомий особистий внесок у збереження, відновлення та популяризацію культурної спадщини Мелітопольського району та допомогу у створенні суспільно важливого телепроекту – теленарису «Із творчістю по життю» (Виробник: Студія «Мелітопольський район» МРР)
  • Максим Шестопал, Директор НВО «Еко-фільтр» – За активну життєву позицію, самовіддану працю на відновлення тваринного світу Херсонщини та популяризацію гуманного ставлення до природи у суспільно важливому телепроекті «Повернення скарбів» (Виробник: ТРК «ВТВ плюс»)
  • ЮРКО, Вихованець дитячого будинку «Сонечко» – За активну життєву позицію та оптимізм, що надихають дорослих на добрі справи, та допомогу у створенні суспільно важливого документального телепроекту – теленарису «Не хочу быть ничьим» (Виробник: ТРО «Маріупольське телебачення»)

Володарі відзнак для героїв конкурсних телеробіт

2011

  • БОГОДІСТ Поліна Павлівна, Юний журналіст і ведуча телебачення «Капрі», Головний автор дитячих конкурсів – за яскраву роботу на телебаченні з 5-річного віку та натхнення дорослих на створення дитячих телепроектів
  • БОДРОВ Юрій Іванович, Міський голова м.Умань – за 20-річне самовіддане служіння інтересам міської громади та підтримку громадських ініціатив (Телефільм «Умань. 20 років Незалежності» / Телекомпанія «Умань»)
  • ЄРЕЩЕНКО Юрій Миколайович – за активну і яскраво виражену життєву позицію (Теленарис «Його долі фруктові сади» / Телестудія «Мелітопольський район»)
  • КЛОЧАН Іван – за самовідданість і вірність своєму покликанню (Телефільм «Повесть о настоящем…» / VitaGraf)
  • КОЧУБЕЄВ Юрій Анатольович, Художник-ювелір, член Спілки дизайнерів України – за значний особистий внесок у розвиток та популяризацію сучасного ювелірного мистецтва України (Телефільм «Путешествие в прошлое» / ТРО «Маріупольське телебачення»)
  • КУЗЬМЕНКО Костянтин Васильович – за соціально активну позицію, благодійницьку діяльність і піклування про знедолених дітей (Телефільм «Віра, Надія, Любов» / ТК «Надія»)
  • ЛУКАШУК Євгенія Семенівна – за заснування першого у світі Меморіального музею академіка математики Михайла Пилиповича Кравчука (Телефільм «Cвіт знає, що він – Українець...» / Волинська ОДТРК)
  • МОХНЕНКО Геннадій, Засновник і директор реабілітаційного центру для безпритульних дітей «Республіка Пілігрім» – за активну і яскраво виражену життєву позицію (Фільм-портрет «Макаренко з Маріуполя» / МГО Асоціація милосердя «Еммануїл»)
  • САЛАТКІН Артур – за вміння об'єднувати людей для відродження народних традицій і популяризації екологічно чистого життя (Телепрограма «Свято «Єднання»» / Давиденко М.А., Янжула К.Є.)
  • СВИНОВЕЙ-ЛУКАШУК Леся Степанівна – за заснування першого у світі Меморіального музею академіка математики Михайла Пилиповича Кравчука (Телефільм «Cвіт знає, що він – Українець...» / Волинська ОДТРК)
  • СОЛДАТЕНКО Володимир Васильович – за високу духовну позицію в житті і «Політ вірності» (Телефільм «Політ лебедів» / ТК «Надія»)
  • СУХІНА Вадим Миколайович, Директор ПП «Таврія Турбо» – за активну і яскраво виражену життєву позицію (Рекламно-презентаційна телепрограма «Таврія Турбо» / Телестудія «Мелітопольський район»)
  • ТЮТЮННИКОВА Ольга – за силу духу та волю у подоланні складних життєвих обставин (Фільм-автобіографія «Сильніші за долю» / ТРК «Луч»)

2008

  • БАЖЕНОВА Олена, депутат Севастопольської міської ради, директор туристичної компанії «Ласпи» – за активну позицію в розвитку туризму в Україні (Програма «Севастополь – туристическая столица Украины? (!)» / МТРК «Севастополь»)
  • ДРЕЙЧУК Зінаїда – за благодійне повернення ікони до Церкви (Телепрограма «Возрождение чудотворной иконы» / Студія ТБ «Ізмаїл»)
  • ЛАЗАРЄВА Марія, неформальний лідер с. Курячівка Старобільського району Луганської області – за активну життєву позицію у відстоюванні інтересів односельчан (Телепрограма «Просто Мария, или Земельный вопрос села Курячевка» / Луганське КТБ)
  • ОНУФРІЙЧУК Микола Антонович, Заслужений працівник культури України, письменник, поет, історик і громадський діяч – за відновлення історичної правди, збереження духовних цінностей народу (Фільм «Син холмського роду» / Волинська ОДТРК)
  • ФІНЮК Володимир – за мужність та активну громадянську позицію (Теленарис «Вставай та йди» / Волинська ОДТРК). Приз компанії «Інвід» (Київ): відеокамера Sony.
  • ЧУЧУМЕНКО Катерина Федорівна, Мати-героїня з с. Піщаний Брід Добровеличківського району Кіровоградської області – за утвердження високих моральних принципів і духовності в повсякденному житті (Програма «Либідея» / Кіровоградська ОДТРК)
  • ШЕВЧЕНКО Марія Кирилівна – за життєве кредо впродовж всього життя: Робити добро людям! (Телепрограма «Сильніша за долю» / Вінницька ОДТРК)
  • Гурт «БАБИНЕ ЛІТО» та його творчий керівник Наталя ФАЛІОН – за весняний оптимізм (Телепрограма «Свят-коло: Бабине літо» / ТРК «Контакт», Хмельницький)
  • Гурт «ВЕРЕТЕНО» – за популяризацію української пісні (Програма «Свят-коло. Красилів» / ТРК «Контакт», Хмельницький)
  • Дитячий будинок «СОНЕЧКО» (м.Маріуполь) – за активну позицію у вирішенні гострих соціальних проблем та участь у телепроекті «Не хочу быть ничьим» (ТРО «Маріупольське телебачення») і Всеукраїнському благодійному проекті «Цій дитині потрібна родина!» (організатор – ВГО «Магнолія», Київ). Приз компанії «Інвід» (Київ): відеокамера Sony.