Відзнаки за конкурсні телероботи

Засновник: Організатор 6-го ТФ «Відкрий Україну!».
Призери визначаються за поданням членів Головного журі, на підставі високих середніх балів за оцінками Головного журі.

Володарі відзнаки за конкурсні телероботи-2012

На підставі високих середніх балів за оцінками Головного журі 6-го ТФ «Відкрий Україну!», Дипломами відзначені окремі конкурсні телероботи та конкурсанти.

Телеканал «Гамма» (ТОВ «Гамма-Консалтинг») (Київ)

• Документальний телецикл «Забутий кРАЙ» – За найкращий телевізійний цикл про гострі соціально-економічні проблеми в Україні та високу професійну майстерність у створенні суспільно важливих телепрограм

Телеканал «Надія» (Київ)

• Програма для дітей «Небезпечні розваги» з циклу «В гостях у Добрячка» • Програма для дітей «Малюваки. Смачні та солодкі малюнки» – За високу професійну майстерність у створенні оригінальних пізнавально-виховних програм для дітей

• Документальний фільм «Цвіт яблуні» з циклу «…Є Любов» • Журналістське розслідування «В пошуках сенсу» з циклу «Вихід поруч» – За високу професійну майстерність у розкритті складних життєвих доль, пропаганді справжніх духовних цінностей та створення телепрограм суспільно важливого значення

ТРК «Авіс» (смт Макарів, Київська обл.)

• Документальний фільм «Жити і пам’ятати» – За високу професійну майстерність у розкритті історичної правди про катастрофу на ЧАЕС та трагедію людей, переселених з «зони відчуження»

Соколенко Світлана Вікторівна (Ірпінь, Київська обл.)

• Документально-публіцистичні фільми • «Последний герой»«Ми тремтіли за цю землю…» – За високу професійну майстерність, самовіддану та послідовну працю у розкритті та популяризації героїчних подвигів дітей – учасників Великої Вітчизняної війни

Чорноморська телерадіокомпанія (Сімферополь)

• Журналістське розслідування «Релігії Криму» • Культурологічна програма «Смачно по-кримськи» – За високу професійну майстерність у дослідженні і популяризації культурної спадщини багатонаціонального Криму та створення суспільно важливих програм на тему «Багато націй – один народ»

• Інформаційно-аналітична програма «Потомучто» – За високу професійну майстерність у створенні суспільно важливих телепрограм та яскраву оригінальну форму висвітлення головних подій в Україні і АР Крим

• Публіцистична програма «Дети войны» – За високу професійну майстерність у дослідженні і розкритті історичної правди про дітей війни та створенні програм суспільно важливого значення

МТРК «Севастополь» / «Народний канал» (Севастополь)

• Документальний фільм-розслідування «Вода» – За високу професійну майстерність у створенні суспільно важливих телепрограм з екологічних проблем та проведення якісного журналістського розслідування на тему «Що ми п’ємо?»

Варлагін Вячеслав Валерійович (Севастополь)

• Документальний фільм «Волшебный край, очей отрада…» – За високу професійну майстерність у дослідженні, розкритті та популяризації впливу Криму на творчість класиків російської та світової літератури Олександра Пушкіна, Антона Чехова, Льва Толстого та особисту самовіддану працю з популяризації Рідного Краю

Александров Олексій Валерійович, Когут Павло Геннадійович (Севастополь)

• Документальний нарис «Время мечтать» – За високу професійну майстерність у дослідженні, розкритті та популяризації соціально-економічного потенціалу Рідного Міста – Севастополя

Максим Мошкин – За високу професійну майстерність, художні графічні та монтажні рішення при створенні суспільно важливих телепроектів – теленарису «Время мечтать» і презентаційного ролика «Севастопольский морской рыбный порт» (Виробники: Александров О.В., Когут П.Г.)

Когут Павло Геннадійович / Творче об’єднання «Толіман» (Севастополь)

• Ігрове кіно «Человечность» – За високу професійну майстерність у кіновиробництві, художнє осмислення трагічних подій Великої Вітчизняної війни та пропаганду людських цінностей в екстремальних умовах

Підприємство «Арома-Фіолет» / Студія «Фіолет» (Ялта)

• Науково-популярний телефільм «Цветочный блюз™» – За високу професійну майстерність у створенні релакс-відео, спрямованого на популяризацію здорового способу життя та гармонійного єднання людини з енергією світу і цілющою силою рослин

Вінницька ОДТРК «Вінтера» (Вінниця)

• Публіцистична програма «Класна робота» – За високу професійну майстерність у розкритті гострої актуальної проблеми дитячого самогубства та створення телепрограм суспільно важливого значення

• Історико-просвітницька програма «Нова енциклопедія Поділля (НЕП)» – За високу професійну майстерність, послідовність та оригінальну форму у розкритті і популяризації історичної та культурної спадщини Рідного Краю

Гребінська Ірина Анатоліївна (Вінниця)

• Телепрограма «Відкриваю Україну!» – За високу професійну майстерність у розкритті та популяризації культури, весільних звичаїв та традицій Українського Народу

Дніпропетровський міський телевізійний театр (Дніпропетровськ)

• Документальний фільм «Розстріляне відродження. Валер’ян Підмогильний» – За високу професійну майстерність у розкритті історичної правди про трагічні сторінки Українського Народу та популяризацію творчої спадщини Славетного Сина України та Земляка – письменника Валер’яна Підмогильного

11 канал / ТРК «Стерх» (Дніпропетровськ)

• Телефільм «Східно-Західне Співзвуччя» – За найкращий телефільм на тему «Схід і Захід – разом!» та високу професійну майстерність у створенні культурологічних і суспільно важливих телепрограм

ТРО «Маріупольське телебачення», Молодіжна організація Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча (Маріуполь)

• Телефільм «Была война... Вторжение» – За 2 місце у Конкурсі телепрограм про Велику Вітчизняну війну та високу професійну майстерність у створенні суспільно важливих телепрограм

ТРО «Маріупольське телебачення» (Маріуполь)

• Тележурнал «Кульок» – За високу професійну майстерність у створенні просвітницьких телепрограм для молодіжної аудиторії та популяризацію здорового способу життя, сучасної молодіжної культури і мистецтва

Телебачення «Капрі» (Красноармійськ, Донецька обл.)

• Розважально-пізнавальна програма «Монстр Донбасса 2011» – За високу професійну майстерність у популяризації здорового способу життя, спортивної риболовлі та рибальської етики, націленої на збереження природних ресурсів Рідного Краю

Студія «cineVIR», Герешко Олександр Віталійович (Ужгород)

• Художній телефільм «Дерево, яке посадив ангел» • Документальний фільм «Європровінція» – За високу професійну майстерність у дослідженні і популяризації історії, культури, туристичного потенціалу Рідного Краю та створення позитивного образу сучасного Закарпаття

Студія «Мелітопольський район» МРР (Мелітополь)

• Презентаційна телепрограма «Хлібороб, меценат, господар» – За високу професійну майстерність і послідовність у діловій презентації соціально-економічного потенціалу Мелітопольського району та створення позитивного образу справжнього Хлібороба, Мецената, Господаря

• Інформаційна телепрограма «На Івана, на Купала» • Телепрограма-дослідження «Євпаторіон-2011» • Телещоденник Фестивалю національних культур «Інтерфольк» – За високу професійну майстерність у дослідженні та популяризації історичної та культурної спадщини Рідного Краю та створення суспільно важливих програм на тему «Багато націй – один народ»

• Телесюжет «Аби пам’ятали» • Телесюжет «Прорив лінії "Вотан"» – За високу професійну майстерність у розкритті історичної правди про трагічні події Великої Вітчизняної війни та створення телепрограм суспільно важливого значення

ТРК «ЮГ» (Бердянськ)

• Документальний фільм «Велика історія маленького міста. 150 років Бердянську» • Науково-популярна передача «Эпоха металла» з циклу «Місце в історії. Крізь століття» – За високу професійну майстерність та послідовність у дослідженні і популяризації історії, культури, соціально-економічного потенціалу Північного Приазов'я та створення програм суспільно важливого значення

• Поетична замальовка «Есть только миг...» • Історично-мистецька замальовка «Скарби бердянської колекції. Хліб» – За високу професійну майстерність у створенні культурологічних програм про Рідний Край та оригінальну форму популяризації поетичного слова і культурної спадщини

Івано-Франківське ОТБ «Галичина»

• Телепрограма «Станіславська святиня» • Відеонарис «Соловей щебече, зозуля кує...» – За високу професійну майстерність у дослідженні і популяризації історії та культурної спадщини Рідного Краю та створення програм суспільно важливого значення

• Телепрограма «Край туризму. Етніка» • Телепрограма «Ділова Галичина. Малий бізнес» – За високу професійну майстерність і послідовність у діловій презентації туристичного та соціально-економічного потенціалу Прикарпаття та створення позитивного образу сучасного Господаря

ТРК «Луч» (Красний Луч)

• Дитяча програма «П'ять хвилин англійської» – За високу професійну майстерність у створенні дитячих програм, спрямованих на інтелектуальний і культурний розвиток дітей

ТРК «Іллічівське телебачення-3» (Іллічівськ, Одеська обл.)

• Телепрограма «Православний календар» • Телепрограма «Я это сделать должен» – За високу професійну майстерність у створенні суспільно важливих телепрограм, спрямованих на розвиток духовності та розкриття історичної правди про катастрофу на ЧАЕС

ТМ ТелеМилиТрямдия, Телеканал «G-TV» (Одеса)

Володимир Ксензицький, Продюсер та режисер передачі для дітей «ТелеМилиТрямдия» – За особисту соціально активну позицію, благодійну діяльність та турботу про знедолених дітей

Студія «ТБ Ізмаїл» / Обласний Центр естетичного виховання (Ізмаїл, Одеська обл.)

• Пізнавально-розважальна програма «Планета фантазий» – За високу професійну майстерність у створенні дитячих програм, спрямованих на інтелектуальний і культурний розвиток та виявлення обдарованих дітей

Сумська ОДТРК

• Телепередача «Народна війна» – за 3 місце у Конкурсі телепрограм про Велику Вітчизняну війну та високу професійну майстерність у створенні суспільно важливих телепрограм

Данило Геращенко – ведучий телепрограми «Смачні уроки» – За професійну майстерність у створенні телепрограми для дітей «Смачні уроки» (Сумська ОДТРК)

ПФ «Перша столиця плюс» / Відеоканал «Перша столиця» (Харків)

• Документальний фільм «Гранит и Гранат 2» – За високу професійну майстерність у дослідженні і розкритті маловідомої історії Східної Вірменії і Карабаху та створення програм суспільно важливого значення для Українського глядача

• Документальний фільм «Укрощение Эльбруса» – За високу професійну майстерність в ектремальних умовах та створення позитивного іміджу українським альпіністам – учасникам російсько-української ескпедиції на Ельбрус

• Замальовка «Харьковские пивные» з циклу «Город, которого нет» – За високу професійну майстерність у дослідженні та оригінальну форму популяризації маловідомих фактів та традицій Рідного Міста

Компанія «EVO Україна» (Харків)

Артемій Сурін, Автор та ведучий телециклу «The Ukrainians: Открытие Мира» – За активну і яскраво виражену життєву позицію та особистий вагомий внесок у популяризацію українського туризму

ТРК «ВТВ плюс» (Херсон)

• Телесюжет «"Веслування на дірявому човні" та "Музей спортивної старовини"» – За високу професійну майстерність у створенні суспільно важливих програм, спрямованих на популяризацію здорового способу життя

МТРК «Чернівці» (Чернівці)

• Розважально-пізнавальна програма «Hand made» – За високу професійну майстерність у створенні суспільно важливих телепрограм, популяризацію сучасної культури та успішне використання телепрограм у мережі Інтернет

ТРК «ТВА» (Чернівці)

• Культурологічні передачі «Люди у віршах. Юрій Андрухович – Єдиноріг»«Люди у віршах. Владимир Набоков – К России» – За оригінальну форму популяризації поетичного слова і культурної спадщини та високу професійну майстерність у створенні програм суспільно важливого значення

• Культурологічні передачі «Грегор фон Реццорі»«Привиди»«Апеляційний суд» – За високу професійну майстерність у дослідженні і популяризації маловідомих сторінок історії Рідного Краю

• Журналістське дослідження «Молодіжна міграція» з циклу «Радіус» – За високу професійну майстерність у дослідженні актуальних проблем української молодіжної міграції та створення програм суспільно важливого значення

ТРА «Новий Чернігів» (Чернігів)

• Прямий ефір «Партія з депутатом» • Репортаж «Перевтілення» – За високу професійну майстерність у створенні суспільно важливих телепрограм та вдале використання ігрових та художніх прийомів для розкриття проблематики

ТРК «Ніжинське телебачення» (Ніжин, Чернігівська обл.)

• Телефільм «Живий засів» • Телефільм «Він народився в Ніжині (Марк Бернес)» – За високу професійну майстерність у розкритті історичної правди про трагічні сторінки Українського Народу та популяризацію творчої спадщини Славетних Синів України та Земляків