Головне журі 6-го ТФ «Відкрий Україну!»

Головне журі 6-го ТФ «Відкрий Україну!» формується з числа авторитетних фахівців телебачення та інших сфер діяльності для визначення найкращих телеробіт у Головних конкурсах і номінаціях, заснованих організатором 6-го ТФ «Відкрий Україну!», згідно з правилами роботи Головного журі.
Склад та Правила роботи Головного журі визначає організатор 6-го ТФ «Відкрий Україну!».
Робота у Головному журі здійснюється на громадських засадах.
Склад Головного журі – на етапі формування, дані оприлюднюються по мірі їх надходження.

Рекомендуйте фахівців з різних сфер діяльності для роботи у Головному журі 6-го ТФ «Відкрий Україну!»!

(Склад та Правила роботи Журі Корпоративних конкурсів (відзнак) визначаються їх Засновниками та оприлюднюються на сторінках Корпоративних конкурсів).

Голова Головного журі

Роман Ширман
ШИРМАН
Роман Натанович
Кінорежисер, Заслужений діяч мистецтв України, професор, завідувач кафедри режисури кіно і телебачення Інституту кіно і телебачення КНУКіМ; автор книг «Телевізійна режисура» (2005), «Алхимия режиссуры» (2008), «Умное телевидение» (2011); ведучий майстер-класу «Режисура» в журналі «Телерадіокур’єр»
Голова Головного журі: 2005, 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.

Члени Головного журі

АНДРОНАКІ Наталія Володимирівна
АНДРОНАКІ
Наталія Володимирівна
Журналіст, програмний директор ТРК «Чорноморська телерадіокомпанія» (Сімферополь)
• до 2011: Журналіст, головний редактор ТРК «Чорноморська телерадіокомпанія» (Сімферополь)
Член Головного журі: 2008, 2010, 2011, 2012.
БАЖАЙ Віктор Аркадійович
БАЖАЙ
Віктор Аркадійович
Режисер-постановник телебачення, відео, кіно, театру; лауреат всесоюзних і міжнародних телефестивалів; доцент Київського Інституту Реклами та Інституту екранних мистецтв ім. Івана Миколайчука; Голова Оргкомітету 19-го відкритого Українського кінофестивалю «Молодість-88» – першого міжнародного кінофестивалю в Україні; автор циклу статей «Майстер-клас» у журналі «Телерадіокур'єр»; член Асоціації спортивних журналістів України
Член Головного журі: 2010, 2011, 2012.
БОЙКО Віктор Якович
БОЙКО
Віктор Якович
Перший заступник генерального директора Житомирської ОДТРК, Заслужений журналіст України, дійсний член Євразійської Академії телебачення і радіо
• до 2012: Генеральний директор Житомирської ОДТРК
Член Головного журі: 2008, 2010, 2012.
БРИКАЙЛО Тарас Михайлович
БРИКАЙЛО
Тарас Михайлович
На телебаченні працює з 1959 р.: Львівський телецентр (освітлювач, адміністратор кіногрупи, кінооператор III категорії, директор фільму I категорії); Генеральний директор ТК «Міст» (Львів); Генеральний директор Об’єднання недержавних телерадіокомпаній України «УНІКА-ТБ»; Віце-президент Корпорації «Міжнародний Медіа-Центр СТБ» та ін. Освіта: Державний інститут театрального мистецтва імені Карпенка-Карого, театрознавець. Нагороджений Почесним знаком «Почесний радист СРСР»; у складі творчої групи: Головний приз серед музичних сюжетних телефільмів на III Всесоюзному фестивалі телефільмів (Ленінград); Головний приз на Фестивалі у м.Тбілісі – за зйомки повнометражного документального телефільму «М.Кузнєцов… Сторінки життя».
Член Головного журі: 2012.
ВОДОЛАЗЬКИЙ Максим Павлович
ВОДОЛАЗЬКИЙ
Максим Павлович
Директор з розвитку НВП «РОМСАТ» (Київ)
Член Головного журі: 2012.
ГАНУЩАК Руслан Васильович
ГАНУЩАК
Руслан Васильович
Оператор і режисер ТРК «Еліт-ТБ» (1999), ТРК «3 Студія» (з 2000) (м. Івано-Франківськ). У 2005-2008 р.р. – продюсер, режисер-оператор власного Авторського телепроекту «Мандри» (телефільми: «Гуцулія. Зима», «Cокільський», «Зимові чари Карпат», «Перлини Прикарпаття», «На скелях Довбуша» та ін.). Автор, режисер-оператор фільму «Висота», знятого у 2008 р. при сходженні на пік Леніна (7146м; Памір). Оператор Студії «Медіа-Фільм» (з 2008, Київ), Телестудії Туристичної фірми «Феєрія» (з 2010, зйомки програм Авторського телециклу Ігоря Захаренка «Феєрія мандрів» у 11 країнах). Персональна Фотовиставка у рамках Виставки Трипільської культури у Нью-Йорку (США, 2010). Призер ТФ «Вітер Мандрів», ТФ «Дримба», ТФ «Відкрий Україну!» (2005, 2007, 2008, 2010). Переможець 3-го Телеконкурсу «Створення модного іміджу України» (засновник: Ukrainian Fashion Week) (2010). Призер 2-го Конкурсу операторських робіт «Мистецтво роботи зі світлом» (засновник: Компанія ComTel) (2007). Автор майстер-класу «Як знімати в горах. Особливості зйомки в умовах високогір’я» (журнал «Телерадіокур’єр», № 4/64, 2009).
Член Головного журі: 2012.
ГОЯН Олесь Яремович
ГОЯН
Олесь Яремович
Професор, доктор наук, завідувач кафедри телебачення і радіомовлення Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, автор підручника «Основи радіожурналістики і радіоменеджменту» (2004)
Член Головного журі: 2008, 2010, 2011, 2012.
ДАШКО Андрій Борисович
ДАШКО
Андрій Борисович
Голова правління ГО «Українська Медіа Спілка», заступник головного редактора журналу «Телерадіокур’єр»
Член Головного журі: 2005, 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.
ДИКУН Діана
ДИКУН
Діана
Представник Асоціації виробників молока України, Керівник проекту консалтингової компанії Dykun Global Consult
Член Головного журі: 2011, 2012.
ЗЕМЛЯНИЙ Володимир Михайлович
ЗЕМЛЯНИЙ
Володимир Михайлович
Віце-президент ДТРК «Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення» (УТР), поет, член Національної спілки письменників України
Член Головного журі: 2005, 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.
КАНІВЕЦЬ Іван Анатолійович
КАНІВЕЦЬ
Іван Анатолійович
Режисер, член НСКУ, викладач Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого, лауреат спеціальної відзнаки фестивалю «Кінолев 2010», автор майстер-класу «Режисура» в журналі «Телерадіокур’єр»
Член Головного журі: 2012.
КАЧАНОВА Людмила Анатоліївна
КАЧАНОВА
Людмила Анатоліївна
Директор ТК «Автор ТВ», Заслужений журналіст України (Дніпродзержинськ)
Член Головного журі: 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.
КОВАЛЕНКО Любов Григорівна
КОВАЛЕНКО
Любов Григорівна
Генеральний директор Вінницької ОДТРК «Вінтера», Заслужений журналіст України
Член Головного журі: 2007, 2008, 2010, 2012.
КОЗИР Олександр Олександрович
КОЗИР
Олександр Олександрович
Генеральний директор телеканалу «Здоров’я», кавалер ордену «За заслуги» III ступеня, кандидат філологічних наук (Одеса)
Член Головного журі: 2010, 2011, 2012.
КОЛЕСНИКОВА Надія Володимирівна
КОЛЕСНИКОВА
Надія Володимирівна
Тележурналіст, Координатор кампанії доступу до знеболення «Stopбіль» МФ «Відродження»
• 2011: Головний редактор програми «Курс Інтер’єру» (production-studio Course of Interior)
• до 2010: Редактор Запорізької ОДТРК, Старший викладач факультету журналістики Запорізького Національного університету
Член Головного журі: 2005, 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.
КОСТЕНКО Валентина Миколаївна
КОСТЕНКО
Валентина Миколаївна
Медіаексперт (Маріуполь)
• до 2012: Комерційний директор ТРО «Маріупольське телебачення»
Член Головного журі: 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.
КОФМАН Геннадій Леонідович
КОФМАН
Геннадій Леонідович
Режисер, член правління НСКУ, член Європейської документальної мережі (EDN), програмний директор Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays UA», директор кінокомпанії «МаГіКа-фільм», експерт Державної агенції України з питань кіно (Харків)
Член Головного журі: 2008, 2010, 2011, 2012.
КРУТІЙ Віталій Іванович
КРУТІЙ
Віталій Іванович
Генеральний директор Центру Медіа Ініціатив, Керівник Представництва «Deutsche Welle» в Україні (Київ)
Член Головного журі: 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.
ЛЄБЄДЄВ Михайло Геннадійович
ЛЄБЄДЄВ
Михайло Геннадійович
Режисер-оператор, член гільдії кінооператорів НСКУ, креативний директор Слов’янського міжнародного телеканалу, викладач операторської майстерності, ведучий майстер-класу «Робота оператора» в журналі «Телерадіокур’єр» (Київ)
Член Головного журі: 2005, 2007, 2008, 2011, 2012.
ЛОЗОВА Людмила Миколаївна
ЛОЗОВА
Людмила Миколаївна
Журналіст, продюсер, громадський діяч. Директор агентства масових комунікацій «СРСР»; головний редактор журналу «Дім на півдороги» і газети «Вісті Приірпіння»; член художньої ради мистецького центру «Камертон» (м.Ірпінь), продюсер повнометражного художнього фільму «Маленьке життя» (2008), переможець творчих конкурсів: «Калинові острови» (2000), «Україна – рідний край» (2001), «Професіонал ефіру України» (2004), соціальної реклами (2006), корпоративних ЗМІ (2006).
• 2011: PR-директор ВБО «Конвіктус Україна
• 2010: Радник генерального директора МДЦ «Артек»
• 2008: Заступник генерального директора ГК «Фокстрот» по зв’язках із громадськістю та ЗМІ.
Член Головного журі: 2008, 2010, 2011, 2012.
ЛЯПАНЕНКО Микола Іванович
ЛЯПАНЕНКО
Микола Іванович
Генеральний директор Полтавської ОДТРК «Лтава», Заслужений журналіст України, дійсний член Євразійської Академії Телебачення і Радіо, Голова правління благодійного фонду видатних митців Полтавщини «Чураївна» (Полтава)
Член Головного журі: 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.
МАТЮХ Оксана Володимирівна
МАТЮХ
Оксана Володимирівна
Генеральний директор Одеської ОДТРК (Одеса)
Член Головного журі: 2008, 2010, 2011, 2012.
МАЦКО Ірина Олександрівна
МАЦКО
Ірина Олександрівна
Директор видавництва «ІрМа»; директор Тернопільської філії Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва; директор Літературного фестивалю для дітей «Дивокрай» (2011, 2012), координатор всеукраїнського проекту «Додай читання» у м. Тернополі, автор художніх творів та творів для дітей; літератор; дизайнер (Тернопіль)
Член Головного журі: 2008, 2010, 2011, 2012.
НАЗАРОВ Юлій Георгійович
НАЗАРОВ
Юлій Георгійович
Оператор, керівник відділу маркетингу компанії ComTel, лауреат Національної Премії «Телетріумф» (2005), переможець 2-го Конкурсу операторських робіт ТФ «Відкрий Україну!» (2007)
Член Головного журі: 2008, 2010, 2012.
НЕКРАСОВА Ірина Федорівна
НЕКРАСОВА
Ірина Федорівна
Директор ТРК «Рудана» (Кривий Ріг)
Член Головного журі: 2008, 2010, 2011, 2012.
НЕЧИПОРУК Володимир Степанович
НЕЧИПОРУК
Володимир Степанович
Генеральний продюсер Українського Тижня Моди, Директор РІА «ЯНКО» (Київ)
Член Головного журі: 2008, 2010, 2011, 2012.
ПИРОЖКО Святослав Костянтинович
ПИРОЖКО
Святослав Костянтинович
Заслужений журналіст України; дійсний член Євразійської Академії Телебачення і Радіо; володар відзнак Національної спілки журналістів України «Зірка української журналістики», Національної радіокомпанії України «Золотий мікрофон»; лауреат Республіканської премії ім. Ярослава Галана, Міжнародних і Всеукраїнських телерадіофестивалів і конкурсів; шеф-редактор тижневика «Телерадіогазета».
• 1983-2010: Генеральний директор Волинської ОДТРК
Член Головного журі: 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.
ПІДСУХА Оксана Григорівна
ПІДСУХА
Оксана Григорівна
Журналіст, письменник, рекламіст, видавець і головний редактор журналу «Business Class Magazine»
• до 2007: Видавець і головний редактор журналу «Меридіан»
Член Головного журі: 2005, 2007, 2008, 2010, 2012.
ПУТІНЦЕВ Віталій Альбертович
ПУТІНЦЕВ
Віталій Альбертович
Медіаексперт
• 2011-2012: Керівник відділу перспективного програмування медіанапрямку корпорації Ukrainian Business Group (UBG)
• 2008-2011: Головний редактор журналу «Телерадіокур’єр»
• 2007: Керівник відділу Служби міжнародного мовлення (супутниковий телеканал «Інтер+») телеканалу «Інтер»
Член Головного журі: 2005, 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.
САРИЧЕВ В’ячеслав Дмитрович
САРИЧЕВ
В’ячеслав Дмитрович
Головний редактор КП «МТМ», ініціатор проведення телеконкурсу «Розкриття таємниць історії» (Запоріжжя)
• 2010, 2011: Виконавчий директор Телеканалу «МТМ»
• 2008: Виконавчий директор ТРК» «СІЧ-ТВ»
Член Головного журі: 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.
САФАРОВ Алі Фархатович
САФАРОВ
Алі Фархатович
Юрист, незалежний медіа експерт, експерт Громадської Ради Держкомтелерадіо України; автор і ведучий семінарів для медіа-юристів, менеджерів ЗМІ, журналістів, рекламістів (Київ)
Член Головного журі: 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.
СОЛОВЙОВ Сергій Євгенович
СОЛОВЙОВ
Сергій Євгенович
Головний оператор-постановник телеканалу ICTV (Київ)
Член Головного журі: 2008, 2010, 2012.
СТАРІКОВ Дмитро Михайлович
СТАРІКОВ
Дмитро Михайлович
Головний режисер Полтавської ОДТРК «Лтава», режисер-оператор документального кіно, член Національної спілки кінематографістів України, Заслужений працівник культури України, лауреат державної премії ім. І. Франка (2009), володар нагороди ЮНЕСКО – медалі Фелліні (2005), лауреат міжнародних та всеукраїнських кіно-, телефестивалів і конкурсів.
Член Головного журі: 2012.
ТЕРПІЛОВСЬКИЙ Федір Всеволодович
ТЕРПІЛОВСЬКИЙ
Федір Всеволодович
Програмний директор медіанапрямку корпорації Ukrainian Business Group (UBG)
• 2011: Маркетолог-аналітик
• 2010: Маркетолог-аналітик Телеканалу «ТЕТ» (Київ)
Член Головного журі: 2008, 2010, 2011, 2012.
ХАЛЯПІН Володимир Вікторович
ХАЛЯПІН
Володимир Вікторович
Генеральний директор ПП «Хакі-ТВ» (дистриб’юція кіно- та телеконтенту), Ініціатор Всеукраїнського проекту «Кінофонд телекомпанії» (з 2004) (Київ)
Член Головного журі: 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.
ЧЕРНЯВСЬКА Юлія
ЧЕРНЯВСЬКА
Юлія
Засновник і генеральний продюсер Кінокомпанії «Fresh Production» (з 2005), генеральний продюсер Групи компаній «Fresh Production Group» (з 2007).
Член журі Літературного конкурсу «Коронація слова» (з 2008).
Автор сценаріїв 6 художніх фільмів; продюсер 22 художніх фільмів, 3 серіалів, 165-серійної теленовели, телепередач, які здобули відзнаки на багатьох міжнародних кіно- і телефестивалях: Відзнаки «Найкращий ігровий фільм» та «Найкращий актор» на VII МТКФ «Разом» (Ялта, 2006); Номінація «Найкращий сценарій» на МТФ «Оливка» (Чорногорія, 2008); Приз «Золота Бригантина» за «Найкращу жіночу роль» на XII Бердянському МКФ (2009); Спеціальні призи у номінаціях «Детективний телевізійний фільм» та «Детективний серіал» на МФ «Детектив Фест» (Москва, 2009, 2010), Приз «За найкращу жіночу роль» на II МКФ Тетяни Павлової; Відзнака програми MFI Script 2 Film Workshop (Середземноморський Інститут кіно; 2010); Відзнака «За високу професійну майстерність у кіновиробництві і розвиток вітчизняного детективного жанру» на V ТФ «Відкрий Україну!» (2011).
З 2010 р. Кінокомпанія «Fresh Production» є українським представником компанії «The Film Office» (США), основним видом діяльності якої є пошук партнерів для Голлівудських кінокомпаній у різних країнах світу (за межами США).
Член Головного журі: 2012.
ШЕГІДА Лариса Георгіївна
ШЕГІДА
Лариса Георгіївна
Керуюча справами Южненського міськвиконкому (Южне, Одеська обл.)
• до 2011: Директор студії телебачення «МиГ» (Южне)
Член Головного журі: 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.
ЯРОШЕНКО Леся Анатоліївна
ЯРОШЕНКО
Леся Анатоліївна
Кандидат наук із соціальних комунікацій, співкоординатор моніторингових проектів Асоціації «Спільний простір» та Комітету «Рівність можливостей», редактор сайту «Український монітор» www.prostir-monitor.org
• 2011: Незалежний консультант зі зв’язків із громадськістю, кореспондент газети «Родинне слово» (Київ)
• 2007-2010: Координатор інформаційних проектів Українського форуму благодійників (Київ)
Член Головного журі: 2010, 2011, 2012.
ЯЦУРА Василь Іванович
ЯЦУРА
Василь Іванович
Автор ідеї та голова оргкомітету ТФ «Відкрий Україну!», шеф-редактор журналу «Телерадіокур’єр», президент оргкомітету щорічного Київського Міжнародного Телерадіоярмарку
Член Головного журі: 2005, 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.
ЯЩЕНКО Віталій
ЯЩЕНКО
Віталій
Маркетинг-директор компанії MacHOUSE (Київ)
Член Головного журі: 2008, 2010, 2011, 2012.