У складі Головного журі ТФ «Відкрий Україну!» також працювали

Професійні та інші статуси членів Головного журі вказано на момент роботи у Головному журі.

АНДРОНАКІ Наталія Володимирівна
АНДРОНАКІ
Наталія Володимирівна
Журналіст, програмний директор ТРК «Чорноморська телерадіокомпанія» (Сімферополь)
• до 2011: Журналіст, головний редактор ТРК «Чорноморська телерадіокомпанія» (Сімферополь)
Член Головного журі: 2008, 2010, 2011, 2012.
БАЖАЙ Віктор Аркадійович
БАЖАЙ
Віктор Аркадійович
Режисер-постановник телебачення, відео, кіно, театру; лауреат всесоюзних і міжнародних телефестивалів; доцент Київського Інституту Реклами та Інституту екранних мистецтв ім. Івана Миколайчука; Голова Оргкомітету 19-го відкритого Українського кінофестивалю «Молодість-88» – першого міжнародного кінофестивалю в Україні; автор циклу статей «Майстер-клас» у журналі «Телерадіокур'єр»; член Асоціації спортивних журналістів України
Член Головного журі: 2010, 2011, 2012.
БОЙКО Віктор Якович
БОЙКО
Віктор Якович
Перший заступник генерального директора Житомирської ОДТРК, Заслужений журналіст України, дійсний член Євразійської Академії телебачення і радіо
• до 2012: Генеральний директор Житомирської ОДТРК
Член Головного журі: 2008, 2010, 2012.
БРИКАЙЛО Тарас Михайлович
БРИКАЙЛО
Тарас Михайлович
На телебаченні працює з 1959 р.: Львівський телецентр (освітлювач, адміністратор кіногрупи, кінооператор III категорії, директор фільму I категорії); Генеральний директор ТК «Міст» (Львів); Генеральний директор Об’єднання недержавних телерадіокомпаній України «УНІКА-ТБ»; Віце-президент Корпорації «Міжнародний Медіа-Центр СТБ» та ін. Освіта: Державний інститут театрального мистецтва імені Карпенка-Карого, театрознавець. Нагороджений Почесним знаком «Почесний радист СРСР»; у складі творчої групи: Головний приз серед музичних сюжетних телефільмів на III Всесоюзному фестивалі телефільмів (Ленінград); Головний приз на Фестивалі у м.Тбілісі – за зйомки повнометражного документального телефільму «М.Кузнєцов… Сторінки життя».
Член Головного журі: 2012.
ВОДОЛАЗЬКИЙ Максим Павлович
ВОДОЛАЗЬКИЙ
Максим Павлович
Директор з розвитку НВП «РОМСАТ» (Київ)
Член Головного журі: 2012.
ГАНУЩАК Руслан Васильович
ГАНУЩАК
Руслан Васильович
Оператор і режисер ТРК «Еліт-ТБ» (1999), ТРК «3 Студія» (з 2000) (м. Івано-Франківськ). У 2005-2008 р.р. – продюсер, режисер-оператор власного Авторського телепроекту «Мандри» (телефільми: «Гуцулія. Зима», «Cокільський», «Зимові чари Карпат», «Перлини Прикарпаття», «На скелях Довбуша» та ін.). Автор, режисер-оператор фільму «Висота», знятого у 2008 р. при сходженні на пік Леніна (7146м; Памір). Оператор Студії «Медіа-Фільм» (з 2008, Київ), Телестудії Туристичної фірми «Феєрія» (з 2010, зйомки програм Авторського телециклу Ігоря Захаренка «Феєрія мандрів» у 11 країнах). Персональна Фотовиставка у рамках Виставки Трипільської культури у Нью-Йорку (США, 2010). Призер ТФ «Вітер Мандрів», ТФ «Дримба», ТФ «Відкрий Україну!» (2005, 2007, 2008, 2010). Переможець 3-го Телеконкурсу «Створення модного іміджу України» (засновник: Ukrainian Fashion Week) (2010). Призер 2-го Конкурсу операторських робіт «Мистецтво роботи зі світлом» (засновник: Компанія ComTel) (2007). Автор майстер-класу «Як знімати в горах. Особливості зйомки в умовах високогір’я» (журнал «Телерадіокур’єр», № 4/64, 2009).
Член Головного журі: 2012.
ГОЯН Олесь Яремович
ГОЯН
Олесь Яремович
Професор, доктор наук, завідувач кафедри телебачення і радіомовлення Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, автор підручника «Основи радіожурналістики і радіоменеджменту» (2004)
Член Головного журі: 2008, 2010, 2011, 2012.
ДАШКО Андрій Борисович
ДАШКО
Андрій Борисович
Голова правління ГО «Українська Медіа Спілка», заступник головного редактора журналу «Телерадіокур’єр»
Член Головного журі: 2005, 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.
ДИКУН Діана
ДИКУН
Діана
Представник Асоціації виробників молока України, Керівник проекту консалтингової компанії Dykun Global Consult
Член Головного журі: 2011, 2012.
ЗЕМЛЯНИЙ Володимир Михайлович
ЗЕМЛЯНИЙ
Володимир Михайлович
Віце-президент ДТРК «Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення» (УТР), поет, член Національної спілки письменників України
Член Головного журі: 2005, 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.
КАНІВЕЦЬ Іван Анатолійович
КАНІВЕЦЬ
Іван Анатолійович
Режисер, член НСКУ, викладач Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого, лауреат спеціальної відзнаки фестивалю «Кінолев 2010», автор майстер-класу «Режисура» в журналі «Телерадіокур’єр»
Член Головного журі: 2012.
КАЧАНОВА Людмила Анатоліївна
КАЧАНОВА
Людмила Анатоліївна
Директор ТК «Автор ТВ», Заслужений журналіст України (Дніпродзержинськ)
Член Головного журі: 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.
КОВАЛЕНКО Любов Григорівна
КОВАЛЕНКО
Любов Григорівна
Генеральний директор Вінницької ОДТРК «Вінтера», Заслужений журналіст України
Член Головного журі: 2007, 2008, 2010, 2012.
КОЗИР Олександр Олександрович
КОЗИР
Олександр Олександрович
Генеральний директор телеканалу «Здоров’я», кавалер ордену «За заслуги» III ступеня, кандидат філологічних наук (Одеса)
Член Головного журі: 2010, 2011, 2012.
КОЛЕСНИКОВА Надія Володимирівна
КОЛЕСНИКОВА
Надія Володимирівна
Тележурналіст, Координатор кампанії доступу до знеболення «Stopбіль» МФ «Відродження»
• 2011: Головний редактор програми «Курс Інтер’єру» (production-studio Course of Interior)
• до 2010: Редактор Запорізької ОДТРК, Старший викладач факультету журналістики Запорізького Національного університету
Член Головного журі: 2005, 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.
КОСТЕНКО Валентина Миколаївна
КОСТЕНКО
Валентина Миколаївна
Медіаексперт (Маріуполь)
• до 2012: Комерційний директор ТРО «Маріупольське телебачення»
Член Головного журі: 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.
КОФМАН Геннадій Леонідович
КОФМАН
Геннадій Леонідович
Режисер, член правління НСКУ, член Європейської документальної мережі (EDN), програмний директор Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays UA», директор кінокомпанії «МаГіКа-фільм», експерт Державної агенції України з питань кіно (Харків)
Член Головного журі: 2008, 2010, 2011, 2012.
КРУТІЙ Віталій Іванович
КРУТІЙ
Віталій Іванович
Генеральний директор Центру Медіа Ініціатив, Керівник Представництва «Deutsche Welle» в Україні (Київ)
Член Головного журі: 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.
ЛЄБЄДЄВ Михайло Геннадійович
ЛЄБЄДЄВ
Михайло Геннадійович
Режисер-оператор, член гільдії кінооператорів НСКУ, креативний директор Слов’янського міжнародного телеканалу, викладач операторської майстерності, ведучий майстер-класу «Робота оператора» в журналі «Телерадіокур’єр» (Київ)
Член Головного журі: 2005, 2007, 2008, 2011, 2012.
ЛОЗОВА Людмила Миколаївна
ЛОЗОВА
Людмила Миколаївна
Журналіст, продюсер, громадський діяч. Директор агентства масових комунікацій «СРСР»; головний редактор журналу «Дім на півдороги» і газети «Вісті Приірпіння»; член художньої ради мистецького центру «Камертон» (м.Ірпінь), продюсер повнометражного художнього фільму «Маленьке життя» (2008), переможець творчих конкурсів: «Калинові острови» (2000), «Україна – рідний край» (2001), «Професіонал ефіру України» (2004), соціальної реклами (2006), корпоративних ЗМІ (2006).
• 2011: PR-директор ВБО «Конвіктус Україна
• 2010: Радник генерального директора МДЦ «Артек»
• 2008: Заступник генерального директора ГК «Фокстрот» по зв’язках із громадськістю та ЗМІ.
Член Головного журі: 2008, 2010, 2011, 2012.
ЛЯПАНЕНКО Микола Іванович
ЛЯПАНЕНКО
Микола Іванович
Генеральний директор Полтавської ОДТРК «Лтава», Заслужений журналіст України, дійсний член Євразійської Академії Телебачення і Радіо, Голова правління благодійного фонду видатних митців Полтавщини «Чураївна» (Полтава)
Член Головного журі: 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.
МАТЮХ Оксана Володимирівна
МАТЮХ
Оксана Володимирівна
Генеральний директор Одеської ОДТРК (Одеса)
Член Головного журі: 2008, 2010, 2011, 2012.
МАЦКО Ірина Олександрівна
МАЦКО
Ірина Олександрівна
Директор видавництва «ІрМа»; директор Тернопільської філії Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва; директор Літературного фестивалю для дітей «Дивокрай» (2011, 2012), координатор всеукраїнського проекту «Додай читання» у м. Тернополі, автор художніх творів та творів для дітей; літератор; дизайнер (Тернопіль)
Член Головного журі: 2008, 2010, 2011, 2012.
НАЗАРОВ Юлій Георгійович
НАЗАРОВ
Юлій Георгійович
Оператор, керівник відділу маркетингу компанії ComTel, лауреат Національної Премії «Телетріумф» (2005), переможець 2-го Конкурсу операторських робіт ТФ «Відкрий Україну!» (2007)
Член Головного журі: 2008, 2010, 2012.
НЕКРАСОВА Ірина Федорівна
НЕКРАСОВА
Ірина Федорівна
Директор ТРК «Рудана» (Кривий Ріг)
Член Головного журі: 2008, 2010, 2011, 2012.
НЕЧИПОРУК Володимир Степанович
НЕЧИПОРУК
Володимир Степанович
Генеральний продюсер Українського Тижня Моди, Директор РІА «ЯНКО» (Київ)
Член Головного журі: 2008, 2010, 2011, 2012.
ПИРОЖКО Святослав Костянтинович
ПИРОЖКО
Святослав Костянтинович
Заслужений журналіст України; дійсний член Євразійської Академії Телебачення і Радіо; володар відзнак Національної спілки журналістів України «Зірка української журналістики», Національної радіокомпанії України «Золотий мікрофон»; лауреат Республіканської премії ім. Ярослава Галана, Міжнародних і Всеукраїнських телерадіофестивалів і конкурсів; шеф-редактор тижневика «Телерадіогазета».
• 1983-2010: Генеральний директор Волинської ОДТРК
Член Головного журі: 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.
ПІДСУХА Оксана Григорівна
ПІДСУХА
Оксана Григорівна
Журналіст, письменник, рекламіст, видавець і головний редактор журналу «Business Class Magazine»
• до 2007: Видавець і головний редактор журналу «Меридіан»
Член Головного журі: 2005, 2007, 2008, 2010, 2012.
ПУТІНЦЕВ Віталій Альбертович
ПУТІНЦЕВ
Віталій Альбертович
Медіаексперт
• 2011-2012: Керівник відділу перспективного програмування медіанапрямку корпорації Ukrainian Business Group (UBG)
• 2008-2011: Головний редактор журналу «Телерадіокур’єр»
• 2007: Керівник відділу Служби міжнародного мовлення (супутниковий телеканал «Інтер+») телеканалу «Інтер»
Член Головного журі: 2005, 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.
САРИЧЕВ В’ячеслав Дмитрович
САРИЧЕВ
В’ячеслав Дмитрович
Головний редактор КП «МТМ», ініціатор проведення телеконкурсу «Розкриття таємниць історії» (Запоріжжя)
• 2010, 2011: Виконавчий директор Телеканалу «МТМ»
• 2008: Виконавчий директор ТРК» «СІЧ-ТВ»
Член Головного журі: 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.
САФАРОВ Алі Фархатович
САФАРОВ
Алі Фархатович
Юрист, незалежний медіа експерт, експерт Громадської Ради Держкомтелерадіо України; автор і ведучий семінарів для медіа-юристів, менеджерів ЗМІ, журналістів, рекламістів (Київ)
Член Головного журі: 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.
СОЛОВЙОВ Сергій Євгенович
СОЛОВЙОВ
Сергій Євгенович
Головний оператор-постановник телеканалу ICTV (Київ)
Член Головного журі: 2008, 2010, 2012.
СТАРІКОВ Дмитро Михайлович
СТАРІКОВ
Дмитро Михайлович
Головний режисер Полтавської ОДТРК «Лтава», режисер-оператор документального кіно, член Національної спілки кінематографістів України, Заслужений працівник культури України, лауреат державної премії ім. І. Франка (2009), володар нагороди ЮНЕСКО – медалі Фелліні (2005), лауреат міжнародних та всеукраїнських кіно-, телефестивалів і конкурсів.
Член Головного журі: 2012.
ТЕРПІЛОВСЬКИЙ Федір Всеволодович
ТЕРПІЛОВСЬКИЙ
Федір Всеволодович
Програмний директор медіанапрямку корпорації Ukrainian Business Group (UBG)
• 2011: Маркетолог-аналітик
• 2010: Маркетолог-аналітик Телеканалу «ТЕТ» (Київ)
Член Головного журі: 2008, 2010, 2011, 2012.
ХАЛЯПІН Володимир Вікторович
ХАЛЯПІН
Володимир Вікторович
Генеральний директор ПП «Хакі-ТВ» (дистриб’юція кіно- та телеконтенту), Ініціатор Всеукраїнського проекту «Кінофонд телекомпанії» (з 2004) (Київ)
Член Головного журі: 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.
ЧЕРНЯВСЬКА Юлія
ЧЕРНЯВСЬКА
Юлія
Засновник і генеральний продюсер Кінокомпанії «Fresh Production» (з 2005), генеральний продюсер Групи компаній «Fresh Production Group» (з 2007).
Член журі Літературного конкурсу «Коронація слова» (з 2008).
Автор сценаріїв 6 художніх фільмів; продюсер 22 художніх фільмів, 3 серіалів, 165-серійної теленовели, телепередач, які здобули відзнаки на багатьох міжнародних кіно- і телефестивалях: Відзнаки «Найкращий ігровий фільм» та «Найкращий актор» на VII МТКФ «Разом» (Ялта, 2006); Номінація «Найкращий сценарій» на МТФ «Оливка» (Чорногорія, 2008); Приз «Золота Бригантина» за «Найкращу жіночу роль» на XII Бердянському МКФ (2009); Спеціальні призи у номінаціях «Детективний телевізійний фільм» та «Детективний серіал» на МФ «Детектив Фест» (Москва, 2009, 2010), Приз «За найкращу жіночу роль» на II МКФ Тетяни Павлової; Відзнака програми MFI Script 2 Film Workshop (Середземноморський Інститут кіно; 2010); Відзнака «За високу професійну майстерність у кіновиробництві і розвиток вітчизняного детективного жанру» на V ТФ «Відкрий Україну!» (2011).
З 2010 р. Кінокомпанія «Fresh Production» є українським представником компанії «The Film Office» (США), основним видом діяльності якої є пошук партнерів для Голлівудських кінокомпаній у різних країнах світу (за межами США).
Член Головного журі: 2012.
ШЕГІДА Лариса Георгіївна
ШЕГІДА
Лариса Георгіївна
Керуюча справами Южненського міськвиконкому (Южне, Одеська обл.)
• до 2011: Директор студії телебачення «МиГ» (Южне)
Член Головного журі: 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.
ЯРОШЕНКО Леся Анатоліївна
ЯРОШЕНКО
Леся Анатоліївна
Кандидат наук із соціальних комунікацій, співкоординатор моніторингових проектів Асоціації «Спільний простір» та Комітету «Рівність можливостей», редактор сайту «Український монітор» www.prostir-monitor.org
• 2011: Незалежний консультант зі зв’язків із громадськістю, кореспондент газети «Родинне слово» (Київ)
• 2007-2010: Координатор інформаційних проектів Українського форуму благодійників (Київ)
Член Головного журі: 2010, 2011, 2012.
ЯЦУРА Василь Іванович
ЯЦУРА
Василь Іванович
Автор ідеї та голова оргкомітету ТФ «Відкрий Україну!», шеф-редактор журналу «Телерадіокур’єр», президент оргкомітету щорічного Київського Міжнародного Телерадіоярмарку
Член Головного журі: 2005, 2007, 2008, 2010, 2011, 2012.
ЯЩЕНКО Віталій
ЯЩЕНКО
Віталій
Маркетинг-директор компанії MacHOUSE (Київ)
Член Головного журі: 2008, 2010, 2011, 2012.