Конкурсанти-2012

Всі конкурсанти попередніх Телефестивалів «Відкрий Україну!»

КИЇВ І КИЇВСЬКА обл.

ТРК «Авіс»Макарів200520072008201020112012
Студія «Сам-Арт» / СЕНЧИЛО Артем ПетровичКиїв2005200720082010 2012
ЗАХАРЕНКО Ігор Іванович / Туристична фірма «Феєрія»Київ 20072008201020112012
Телеканал «Гамма» («Гамма-Консалтинг»)Київ  2008201020112012
ГАНУЩАК Руслан Васильович (раніше: Івано-Франківськ)Київ2005200720082010  
Студія «ВІАТЕЛ»Київ20052007   2012
Телеканал «Надія»Київ   201020112012
ДТРК «Культура»Київ  200820102011 
Студія «Своїми Очима» / СІНІЦИН Ігор ПетровичКиїв  200820102011 
Національна телекомпанія України (НТКУ)Київ  2008  2012
ЛЕБЕДЄВ Федір Геннадійович (незалежний продюсер)Київ 2007   2012
МГО Асоціація милосердя «Еммануїл»Київ    20112012
РАДЧЕНКО Талія / Продакшн-студія «Марка»Київ   20102011 
VitaGrafТМ / МАТВІЄНКО С.С., МАТВІЄНКО І.Київ  2008 2011 
Телекомпанія «Крила»Київ  2008 2011 
Київська ДРТРККиїв  20082010  
Кіностудія «Інтерфільм»Київ  20082010  
Студія Time Production® / ЧАЙКА Ігор ВладиславовичКиїв  20082010  
Медіа-ФільмКиїв 2007 2010  
Продюсерський центр «Новий Київ»Київ 2005  2010  
Медіа Дім «Рава»Київ 20072008   
Телеканал «Тоніс»Київ 20072008   
Телеканал «Перший Діловий» / УНТРК «Заграва»Київ 20072008   
Телеканал «Перший Автомобільний» / «Світ ТВ»Київ 20072008   
Телеканал «ЧП.Info» / ТК «Магнолія-ТВ»Київ2005 2008   
МАХОНЬКО Олександр / ДТРК «Всесвітня служба "Українське телебачення і радіо"» (УТР)Київ2005 2008   
ТРК «Ера»Київ2005 2008   
ФЕСЕНКО ВолодимирКиїв2005 2008   
Студія «Діамант»Київ20052007    
Михайлик Андрій Костянтинович / Компанія «Інженер-сервіс»Київ     2012
ЗАГОРУЙКО Віталій ВолодимировичКиїв     2012
СОКОЛЕНКО Світлана ВікторівнаКиїв     2012
Парламентський телеканал «РАДА»Київ     2012
Студія Fresh Production Ю ЕйКиїв    2011 
«МК-Дистриб’юшн»Київ    2011 
ІнвесткіноКиїв    2011 
Студія ARvideo / РЕНІ Артур ПавловичКиїв   2010  
Анімаційна студія «Фокус»Київ   2010  
ЖУГАЙЛО Тамара Петрівна / ДТРК «Всесвітня служба "Українське телебачення і радіо"» (УТР)Київ   2010  
АФОНІНА Альбіна МихайлівнаКиїв   2010  
Penuelvision ProductionКиїв   2010  
Всеукраїнський благодійний фонд «Зоряна мрія»с. Новосілки   2010  
Міжнародна дитяча Громадська організація «Асоціація дитячого телебачення "Сімба"»Київ   2010  
САМАЯ Тетяна ВікторівнаКиїв   2010  
ТО «МойКіно»Київ   2010  
Студія «07 Продакшн»Київ  2008   
5 Канал /ТРК НБМ», ТРК «Експрес-інформ»Київ  2008   
Новий канал та Студія «Прайм-Продакшн»Київ  2008   
ТРК «Терра-TV»Київ  2008   
ТРК «Еммануїл»Київ  2008   
АВС «Талан-Студіо» / Інститут суспільних проектівКиїв  2008   
Телестудія «Економічний вісник»Київ  2008   
КОВАЛЬОВ Артем ОлександровичКиїв  2008   
Телеканал «Сіті» / ГравісКиїв 2007    
Рекламна група «Центр реклами»Київ 2007    
«ОР Авнер», РОСТОВЦЕВ ОлегКиїв 2007    
КРУТЬКО Сергій Михайлович (незалежний продюсер)м.Українка 2007    
КРУТЬКО Сергій Сергійович (незалежний продюсер)м.Українка 2007    
Телеканал «Інтер» / Українська незалежна ТВ-корпораціяКиїв2005     
Українська студія телевізійних фільмівКиїв 2005     
ТРК «Київ»Київ2005     
Національна кінематека УкраїниКиїв 2005     
Продюсерський центр «Prime Time»Київ2005     
Українська мовна компанія «Дельта»Київ2005     
ТО «Еко-Україна»Київ2005     
Студія «Лізард Філмс»Київ2005     
Студія-продакшн «Медіа-Ост»Київ 2005     
Студія «Околиця», СИВОЛАП СергійКиїв 2005     
Студія «Сливки»Київ 2005     
Студія «Спектр»Київ 2005     
Студія «Телекон»Київ 2005     
Інформаційний центр «Зелене досьє»Київ 2005     
ІнкомартурКиїв2005     
КОЛЯДА Світлана, Студія Condition ProКиїв2005     
Телестудія Національного Університету «Києво-Могилянська Академія»Київ2005     

АР КРИМ

МТРК «Севастополь» / Народний каналСевастополь200520072008201020112012
Чорноморська телерадіокомпаніяСімферополь200520072008201020112012
ГРИГОР’ЄВ Олексій ВікторовичСевастополь 200720082010  
АЛЕКСАНДРОВ Олексій Валерійович, КОГУТ Павло ГеннадійовичСевастополь     2012
Севастопольська РДТРКСевастополь 20072008   
ВАРЛАГІН Вячеслав ВалерійовичСевастополь     2012
КОГУТ Павло ГеннадійовичАлушта     2012
Арома-Фіолет, підприємствоЯлта     2012
ЯНКОВСЬКИЙ Олександр ВолодимировичСімферополь     2012
Відеостудія «Коралл-Груп»Ялта    2011 
АЛЕКСАНДРОВ Олексій Валерійович, ЧЕРВІНСЬКИЙ Антон ВікторовичСевастополь    2011 
Кіностудія «Ялта-Фільм»Ялта   2010  
ТРК «Неаполь»Сімферополь  2008   
Ялтинське відділення прокату кіно- та відеофільмів кримського РП «Кіновідеопрокат»Ялта 2007    
«Южное видео» / РІА «Інтер-Крим»Сімферополь2005     
ТРК «Моріон»Євпаторія2005     

ВІННИЦЬКА обл.

Вінницька ОДТРК «Вінтера»Вінниця200520072008201020112012
ГРЕБІНСЬКА Ірина АнатоліївнаВінниця     2012

ВОЛИНСЬКА обл.

Волинська ОДТРКЛуцьк200520072008201020112012
ТРК «Аверс»Луцьк 2007   2012
Агентство телевізійного мовлення «Володимир» / СІНКЕВИЧ Олександр ОлеговичЛуцьк   2010  
Редакція газети «Сім’я і дім. Народна трибуна»Луцьк  2008   

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА обл.

ТРК «Рудана»Кривий Ріг 20072008201020112012
Телерадіокомпанія «Стерх» / 11 каналДніпропетровськ200520072008  2012
Днiпропетровський міський телевізійний театрДніпропетровськ  2008201020112012
Продакшн студія «Sova»Дніпропетровськ  20082010  
ТРК УПРТ «Співдружність» / 27 каналДніпропетровськ 20072008   
Криворізьке ДТРОКривий Ріг2005 2008   
ТК «Автор ТВ»Дніпродзержинськ20052007    
Телевізійна служба Дніпропетровська / «ТСД»Дніпропетровськ     2012
Студія телебачення й преси «Разом»Дніпропетровськ    2011 
РПЦ «Січ»Нікополь  2008   
Нікопольський медіа центрНікополь 2007    
ТРК «Нова»Дніпропетровськ 2007    
ТО «Еко-Дніпро»Дніпропетровськ2005     
ТО «Зелена студія»Дніпропетровськ2005     
ЕкофільмДніпропетровськ2005     

ДОНЕЦЬКА обл.

ТРО «Маріупольське телебачення»Маріуполь200520072008201020112012
ТРК «Сат-плюс»Слов’янськ  20082010 2012
Телебачення «Капрі»Красноармійськ 2007  20112012
ТРК «Клас»Донецьк 20072008 2011 
ТРК «ТВ-7»Маріуполь2005    2012
Телерадіокомунікаційна компанія «Сигма»Маріуполь    2011 
ДАВИДЕНКО Марія Анатоліївна, ЯНЖУЛА Катерина ЄвгенівнаКрасноармійськ, Донецьк    2011 
BTV-groupДонецьк    2011 
Телестудія «Астра-ТБ»Донецьк   2010  
Орбіта-ПродакшнКрасноармійськ   2010  
БіТіВі – КомпаніДонецьк  2008   
Стирол TVГорлівка  2008   
ТРК «Авеста»Комсомольське  2008   
Скіф-2Костянтинівка  2008   
ТБ СфераХарцизьк  2008   
ТРК «Юніон»Макіївка 2007    
Горлівський територіальний комітет профспілки працівників вугільної промисловості УкраїниГорлівка 2007    

ЖИТОМИРСЬКА обл.

Житомирська ОДТРКЖитомир2005 2008201020112012
ТРК «Вік»Бердичів  2008   

ЗАКАРПАТСЬКА обл.

Студія «cineVIR», Герешко Олександр ВіталійовичУжгород     2012
Закарпатська ОДТРКУжгород    2011 
ТРК «Даніо»Ужгород    2011 

ЗАПОРІЗЬКА обл.

ТРК «Січ-ТВ»Запоріжжя2005200720082010  
Студія «Мелітопольський район» Мелітопольської райрадиМелітополь    20112012
ТРК «Юг»Бердянськ   2010 2012
ТРК «Алекс»Запоріжжя20052007    
САРИЧЕВ В’ячеслав ДмитровичЗапоріжжя    2011 
ШУЛЬГІН Олександр ЛьвовичБердянськ   2010  
КОЛІСНИЧЕНКО Василь Іванович / Студія-продакшн «Віза»Запоріжжя  2008   
РА «1000 дрібниць»Запоріжжя  2008   
Запорізька ОДТРКЗапоріжжя2005     
РУДЕНКО Віталій / Телестудія «Слово жизни»Мелітополь2005     

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА обл.

Івано-Франківське ОТБ «Галичина»Івано-Франківськ 20072008 20112012
ТРК «3-Студія»Івано-Франківськ200520072008   
ТРК «НТК» («Наше Телебачення Краю»)Коломия200520072008   
ТРК «Вежа»Івано-Франківськ2005     
ТРО «Тисмениця»Тисмениця2005     

КІРОВОГРАДСЬКА обл.

Кіровоградська ОДТРККіровоград  20082010  
ТРК «ТВ-Стимул»Кіровоград2005     

ЛУГАНСЬКА обл.

ТРК «Луч»Красний Луч  2008201020112012
ТРК «СТ»Ѻверодонецьк2005200720082010  
Луганське кабельне телебаченняЛуганськ 200720082010  
ТРК «Лик-ТБ»Лисичанськ200520072008   
Редакція міського ТБ «Аскет»Алчевськ20052007    
ТРК «ВІД»Свердловськ20052007    

ЛЬВІВСЬКА обл.

Студія ЛеваЛьвів 20072008   
Телестудія «Радехів»Радехів2005 2008   
Львівська ОДТРКЛьвів2005    2012
ЧЕРВОНЮК Оксана / Студія «Медіа Сфера»Львів   2010  
ГО «Фонд прихильників Львівської галереї мистецтв – "Кліо"»Львів   2010  
ТРК «Броди»Броди  2008   
ТРК «Медіа-Клуб»Львів  2008   
ТРК «Люкс»Львів2005     
ТК «Маска»Львів2005     
Міжнародний мультимедійний центр «Фатег»Львів2005     
ТИМРУК РоманРадехів2005     
ТК «Хвилі Стрия»Стрий2005     

МИКОЛАЇВСЬКА обл.

ТКМ «Всесвіт»Первомайськ200520072008   
Миколаївська ОДТРКМиколаїв2005     

ОДЕСЬКА обл.

ТРК «Іллічівське телебачення-3»Іллічівськ 20072008201020112012
Южненська міська студія телебачення «МиГ»Южне2005 20082010,2011 
ТК «АТВ при Одеській Національній академії зв’язку ім. О.С. Попова»Одеса   201020112012
Телеканал «G-TV» / ТМ «ТелеМилиТрямдия»Одеса   201020112012
Студія «ТБ Ізмаїл» / Обласний Центр естетичного вихованняІзмаїл  2008  2012
МАЦИШИНА Ірина ВіталіївнаОдеса  20082010  
ОРЛОВА Олена Миколаївна / ТРК «Лаванда»Одеса 2007 2010  
ТК «РІАК-інформ»Одеса 20072008   
ТРК «Здоров’я»Одеса 20072008   
Одеський Національний університет імені І. І. Мечникова / Кафедра журналістикиОдеса    2011 
ТК «Аліса»Одеса  2008   
Студія «Лю-Ка» (компанія «Укртрансконтейнер») / ГРИГОРАЩЕНКО НаталіяІллічівськ  2008   
ЛИТВИНЮК ДмитроОдеса  2008   
Одеська ОДТРКОдеса  2008   
ТРК «Академія»Одеса2005     
ТО «Маски», ТО «Арт-Сінема»Одеса2005     

ПОЛТАВСЬКА обл.

Полтавська ОДТРК «Лтава»Полтава200520072008201020112012
Телестудія «Гребінка»Гребінка2005 2008   

РІВНЕНСЬКА обл.

Рівненська ОДТРКРівне  2008 2011 
ТРК «Рівне-1»Рівне2005 2008   
БРОНОВИЦЬКА Руслана ПетрівнаРівне   2010  
ВОЛОШИНА (Сенько) Валентина ВасилівнаРівне   2010  

СУМСЬКА обл.

Сумська ОДТРКСуми  2008  2012
ТК «Телеком-Сервіс»Шостка2005     

ТЕРНОПІЛЬСЬКА обл.

Телекомпанія «TV-4»Тернопіль200520072008  2012
ТРК «Смайл»Тернопіль   2010  
Тернопільська ОДТРКТернопіль  2008   

ХАРКІВСЬКА обл.

ПФ «Перша Столиця Плюс»Харків2005 2008201020112012
Мовна компанія «Ніка-Відео»Харків2005     
ТРК «Право-А/ТВК»Харків   20102011 
ТРК «Simon»Харків 20072008   
ТК «Приват-TV»Харків 20072008   
EVO УкраїнаХарків     2012
РА «Мега-Арт»Харків  2008   
Харківська ОДТРКХарків  2008   
РТК «Тоніс-Центр»Харків  2008   
Студія телепрограм Міського інформаційного центруХарків 2005     

ХЕРСОНСЬКА обл.

Херсонська ОДТРК «Скіфія»Херсон 2007200820102011 
ТРК «ВТВ-Плюс»Херсон    20112012

ХМЕЛЬНИЦЬКА обл.

Хмельницька ОДТРК «Поділля-центр»Хмельницький 20072008   
Телерадіокорпорація «Контакт»Хмельницький  2008   
Кам’янець-Подільська ТРККам’янець-Поділ.2005     

ЧЕРКАСЬКА обл.

ТК «Умань»Умань  2008 20112012
Черкаська ОДТРКЧеркаси2005 2008   
ТРК «Вікка»Черкаси2005     

ЧЕРНІВЕЦЬКА обл.

Міська ТРК «Чернівці»Чернівці 2007 2010 2012
Чернівецька ОДТРКЧернівці  2008  2012
ТРК «ТВА» Чернівці     2012

ЧЕРНІГІВСЬКА обл.

ТРА «Новий Чернігів» Чернігівської міськрадиЧернігів20052007  20112012
ТРК «Ніжинське телебачення»Ніжин200520072008  2012
ТРК «Обрій»Бобровиця2005 2008   
Чернігівська ОДТРКЧернігів 2007    

Зарубіжні конкурсанти

Hungarian Television Corp. / Magyar TelevizióУгорщина, Будапешт  20082010