Коментарі


Віктор Бажай

Бажай
Віктор Аркадійович

2011

Бажай Віктор Аркадійович, режисер-постановник, доцент Інституту екранних мистецтв ім. І.Миколайчука та Київського Інституту Реклами, член Асоціації спортивних журналістів України, член Головного журі ТФ «Відкрий Україну!» (Київ)

Шановні колеги!
Від регіонального телебачення залежить доля інформаційного поля України. Учасники 5-го ТФ «Відкрий Україну!» повинні утворити нескінчені хвилі національного мислення та відтворення його в майстерних телевізійних полотнах від кількахвилинного сюжету в новинах до найскладнішого екранного твору на ТБ – нарису, який дозволяє вільно поводитись у формотворчості, але вимагає документальної цілісності і правдолюбства.

Минулий фестиваль викликав стурбованість наявністю невибагливих шаблонів, формального використання абетки екранного інструментарію, підпорядкованого розподілу тематичного плану.

Вам – українським творцям, Олександр Петрович Довженко заповідав виняткове ліро-епічне світобачення, яке властиве лише синам і дочкам України. Знання рідного краю та уміння поєднати ліричне (особисте) з епічним (громадянським) є запорукою творчого успіху і народного визнання.


2010

Бажай Віктор Аркадійович, режисер-постановник, доцент Інституту екранних мистецтв ім. І.Миколайчука та Київського Інституту Реклами, член Асоціації спортивних журналістів України (Київ)

Дякую за запрошення до Ради експертів та Головного журі ТФ «Відкрий Україну!», сподіваюся бути корисним у експертній оцінці фестивальної продукції.

Вважаю за потрібне повідомити колегам про свій професійний досвід.

Мої режисерські роботи у різний час здобували почесні відзнаки на багатьох міжнародних фестивалях, у прямому розумінні – від Токіо до Лондона...

Маю організаційний досвід у фестивальному русі – був головою оргкомітету 19-го відкритого кінофестивалю «Молодість-88» – першого міжнародного кінофестивалю в Україні.

Викладаю в Інституті екранних мистецтв ім. Івана Миколайчука та Київському Інституті реклами за напрямками: Менеджмент і маркетинг інформаційної політики, виробництво рекламної кіновідеопродукції.

Як автор дорогого моєму серцю журналу «Телерадіокур’єр» підготував і опублікував більше 20 освітньо-навчальних статей у «Майстер-класі: Режисура».


2008

Бажай Віктор Аркадійович, режисер-постановник, доцент Інституту екранних мистецтв ім. І.Миколайчука та Київського Інституту Реклами, член Асоціації спортивних журналістів України (Київ)

«…Скіфський дощ нагород вилився на учасників 3-го ТФ «Відкрий Україну!» не від щедрот, а через майже неосяжну кількість конкурсів і номінацій та неймовірно широке представництво телевиробників – від «Інтера» і НТКУ до регіональних і місцевих каналів. Статистика Телефестивалю «Відкрий Україну!»: 57 конкурсів і номінацій; 285 конкурсних телеробіт 102 телестудій – приголомшує!..».

www.mediashelf.kiev.ua, 2008