Конкурсанти-2012        Всі конкурсанти

Вінницька ОДТРК «Вінтера» (Вінниця)

• «Нова енциклопедія Поділля (НЕП)»

Історико-просвітницька програма. 6’; укр.; 2012. Міжпрограмний проект НЕП (понад 200 робіт, з 2008). Виробник: ДО «Вінницька ОДТРК “ВІНТЕРА”». Автор сценарію – Андрій Орленко. Режисер – Сергій Дощинський. Дизайнер – Євген Гутнік. Перший телепоказ: ДО «Вінницька ОДТРК “ВІНТЕРА”», Телеканал ВДТ, 2011-2012.
НЕП – форматний міжпрограмний проект хронометражем до 6 хвилин. Призначений для стислого інформаційного (енциклопедичного) викладення матеріалу, який стосується осіб, подій, явищ історичного, культурного, географічного, етнографічного, археологічного характеру, так чи інакше пов’язаних з Поділлям.
Конкурси: Наша історія

• «Народні перлинки з бабусиної скриньки»

Публіцистична програма. 20’; укр.; 2012. Цикл «Краяни». Виробник: ДО «Вінницька ОДТРК “ВІНТЕРА”». Автор сценарію та режисер – Світлана Петрівна Бондар. Оператор – Ігор Леонідович Самчук. Перший телепоказ: ДО «Вінницька ОДТРК “ВІНТЕРА”», Телеканал ВДТ, 06.05.2012.
Вінниччина – регіон, який межує з п'ятьма областями України і Республікою Молдова. Відповідно, запозичені традиції та обряди вдало доповнюють та збагачують місцеві. Кожна глибинка регіону зберегла певні звичаї своїх предків, але далеко не кожна може передати їх молодому поколінню. Мета програми «Краяни» – зібрати, зберегти і показати глядачам народні перлини рідного краю.
Чергова передача присвячена весільній обрядовості, а саме – післяшлюбній ночі. У селі Глибочок Тростянецького району на другий день весілля молодим курку несуть. Народно-фольклорному колективу «Діброва» вдалось відродити і передати настрій цього обряду, наповненого піснями, іграми, жартівливими витівками. Тут оспівано і дівочу цноту, і гостинність молодят, і настанови на подружнє життя. Особливо цікавими та колоритними є переспіви сватів.

• «Обери життя»

Публіцистична програма. 13’; укр.; 2012. Виробник: ДО «Вінницька ОДТРК “ВІНТЕРА”». Автор сценарію – Людмила Дмитрівна Дишленко. Оператор – Ігор Миколайович Ведров. Перший телепоказ: ДО «Вінницька ОДТРК “ВІНТЕРА”», Телеканал ВДТ, 05.07.2012.
Стрільба з луків, метання списів, фехтування, бій навкулачки, розвиваючі ігри та веселі змагання, а ще – ночівля в наметі, купання в річці і справжня козацька каша. Літнє оздоровлення на природі залишило незабутні враження у вихованців Гніваньської школи Бойового гопака.

• «Земля благословенна»

Телефільм. 30’; укр.; 2012. Виробник: ДО «Вінницька ОДТРК “ВІНТЕРА”». Автор сценарію – Ольга Мотрич. Оператори: Ростислав Макогон, Володимир Черніков. Перший телепоказ: ДО «Вінницька ОДТРК “ВІНТЕРА”», Телеканал ВДТ, 06.05.2012.
Земля, помічена Богом – таку назву колись мала річка Південний Буг, яка ділить територію Вінницької області майже на дві частини. На Вінниччині нараховується понад 4 тисячі пам'яток, тут проживають представники понад 130 національностей. Це край славного минулого і квітучого сьогодення. Вінниччина знана, у першу чергу, як область сільськогосподарська. Фільм «Земля благословенна» познайомить глядачів із однією з яскравих перлин Подільського краю.

• «Класна робота»

Публіцистична програма. 12’; укр.; 2012. Виробник: ДО «Вінницька ОДТРК “ВІНТЕРА”. Автор сценарію – Ганна Нінова. Оператори: Олександр Грошев, Олександр Базюк. Перший телепоказ: ДО «Вінницька ОДТРК “ВІНТЕРА”, телеканал ВДТ, 25.07.2012.
Суїциди серед підлітків. Актуальна проблема, що потребує поінформованості населення. Адже, за статистичними даними останніх трьох років, у Вінницькій області щорічно близько 20 дітей закінчують життя самогубством. До реанімації та психлікарні після невдалих спроб потрапляє понад сотня молодих осіб… Чому молодь втрачає сенс до життя і як подарувати їм надію?

2012

5-й Телеконкурс «Найкраща робота про музичну культуру України». Засновник: Телеканал М1 (ТелеОдин) (Київ)
Переможець (1 місце): Публіцистична програма «Народні перлинки з бабусиної скриньки»

Телеконкурс «Культура України»
3 місце: Телепрограма «Народні перлинки з бабусиної скриньки»

Телеконкурс «Українське село»
3 місце: Телепрограма «Народні перлинки з бабусиної скриньки»

Відзнака «За високу професійну майстерність у розкритті гострої актуальної проблеми дитячого самогубства та створення телепрограм суспільно важливого значення»
• за публіцистичну програму «Класна робота»

Відзнака «За високу професійну майстерність, послідовність та оригінальну форму у розкритті і популяризації історичної та культурної спадщини Рідного Краю»
• за історико-просвітницьку програму «Нова енциклопедія Поділля» (НЕП)

2011

Телеконкурс «Пошук істинної духовності»
• 2 місце: Документальний фільм «РЕКВІЄМ БЕРЕГИНІ»

Телеконкурс «Наша історія»
3 місце: Документальний фільм «РЕКВІЄМ БЕРЕГИНІ»

Телеконкурс «Світ дитинства: Програми про дітей»
3 місце: Телепередача «КЛАСНА РОБОТА»

Відзнака «За високу професійну майстерність та створення якісних телепрограм суспільно важливої тематики»
За телепрограму «СТОЛІТКА»

Відзнака «За пропаганду сили людського духу»
Творча група телепередачі «КЛАСНА РОБОТА»

2010

Телеконкурс «Славетні імена України»
3 місце: Телефільм «ШЛЯХ ДО СЕБЕ»

2008

Телеконкурс «Українське село»
1 місце: Публіцистичний нарис «ПОВІЙ, ВІТРЕ, З УКРАЇНИ»

Телеконкурс «Чужих дітей не буває»
1 місце: Нарисова публіцистика «ДИТИНСТВО ЗА ДОРУЧЕННЯМ»

2007

Телеконкурс «Поетичне й патріотичне висвітлення образу малої батьківщини»
1 місце: Телепрограма «СЕЛО НАДДНІСТРЯНСЬКЕ»

Телеконкурс «Славетні імена України»
2 місце: Історико-біографічна програма «ІГОР САВЧЕНКО ПОВЕРТАЄТЬСЯ»

2005

Телеконкурс «Ділова презентація»
3 місце: Телефільм «ВІННИЧЧИНА»

Телеконкурс «Природа України»
3 місце: Телефільм «ПОДІЛЬСЬКА ПАЛІТРА»

Відзнака «За високу професійну майстерність та вміння оживити музику в камені»

Телеконкурс «Найвдаліше поєднання творчої майстерності і спеціальних технічних засобів»
Відзнака за конкурсні телероботи