Всі конкурсанти попередніх Телефестивалів «Відкрий Україну!»
КИЇВ І КИЇВСЬКА обл.
АР КРИМ
МТРК «Севастополь» / Народний канал | Севастополь | 2005 | 2007 | 2008 | 2010 | 2011 | 2012 |
Чорноморська телерадіокомпанія | Сімферополь | 2005 | 2007 | 2008 | 2010 | 2011 | 2012 |
ГРИГОР’ЄВ Олексій Вікторович | Севастополь | 2007 | 2008 | 2010 | |||
АЛЕКСАНДРОВ Олексій Валерійович, КОГУТ Павло Геннадійович | Севастополь | 2012 | |||||
Севастопольська РДТРК | Севастополь | 2007 | 2008 | ||||
ВАРЛАГІН Вячеслав Валерійович | Севастополь | 2012 | |||||
КОГУТ Павло Геннадійович | Алушта | 2012 | |||||
Арома-Фіолет, підприємство | Ялта | 2012 | |||||
ЯНКОВСЬКИЙ Олександр Володимирович | Сімферополь | 2012 | |||||
Відеостудія «Коралл-Груп» | Ялта | 2011 | |||||
АЛЕКСАНДРОВ Олексій Валерійович, ЧЕРВІНСЬКИЙ Антон Вікторович | Севастополь | 2011 | |||||
Кіностудія «Ялта-Фільм» | Ялта | 2010 | |||||
ТРК «Неаполь» | Сімферополь | 2008 | |||||
Ялтинське відділення прокату кіно- та відеофільмів кримського РП «Кіновідеопрокат» | Ялта | 2007 | |||||
«Южное видео» / РІА «Інтер-Крим» | Сімферополь | 2005 | |||||
ТРК «Моріон» | Євпаторія | 2005 |
ВІННИЦЬКА обл.
Вінницька ОДТРК «Вінтера» | Вінниця | 2005 | 2007 | 2008 | 2010 | 2011 | 2012 |
ГРЕБІНСЬКА Ірина Анатоліївна | Вінниця | 2012 |
ВОЛИНСЬКА обл.
Волинська ОДТРК | Луцьк | 2005 | 2007 | 2008 | 2010 | 2011 | 2012 |
ТРК «Аверс» | Луцьк | 2007 | 2012 | ||||
Агентство телевізійного мовлення «Володимир» / СІНКЕВИЧ Олександр Олегович | Луцьк | 2010 | |||||
Редакція газети «Сім’я і дім. Народна трибуна» | Луцьк | 2008 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА обл.
ТРК «Рудана» | Кривий Ріг | 2007 | 2008 | 2010 | 2011 | 2012 | |
Телерадіокомпанія «Стерх» / 11 канал | Дніпропетровськ | 2005 | 2007 | 2008 | 2012 | ||
Днiпропетровський міський телевізійний театр | Дніпропетровськ | 2008 | 2010 | 2011 | 2012 | ||
Продакшн студія «Sova» | Дніпропетровськ | 2008 | 2010 | ||||
ТРК УПРТ «Співдружність» / 27 канал | Дніпропетровськ | 2007 | 2008 | ||||
Криворізьке ДТРО | Кривий Ріг | 2005 | 2008 | ||||
ТК «Автор ТВ» | Дніпродзержинськ | 2005 | 2007 | ||||
Телевізійна служба Дніпропетровська / «ТСД» | Дніпропетровськ | 2012 | |||||
Студія телебачення й преси «Разом» | Дніпропетровськ | 2011 | |||||
РПЦ «Січ» | Нікополь | 2008 | |||||
Нікопольський медіа центр | Нікополь | 2007 | |||||
ТРК «Нова» | Дніпропетровськ | 2007 | |||||
ТО «Еко-Дніпро» | Дніпропетровськ | 2005 | |||||
ТО «Зелена студія» | Дніпропетровськ | 2005 | |||||
Екофільм | Дніпропетровськ | 2005 |
ДОНЕЦЬКА обл.
ТРО «Маріупольське телебачення» | Маріуполь | 2005 | 2007 | 2008 | 2010 | 2011 | 2012 |
ТРК «Сат-плюс» | Слов’янськ | 2008 | 2010 | 2012 | |||
Телебачення «Капрі» | Красноармійськ | 2007 | 2011 | 2012 | |||
ТРК «Клас» | Донецьк | 2007 | 2008 | 2011 | |||
ТРК «ТВ-7» | Маріуполь | 2005 | 2012 | ||||
Телерадіокомунікаційна компанія «Сигма» | Маріуполь | 2011 | |||||
ДАВИДЕНКО Марія Анатоліївна, ЯНЖУЛА Катерина Євгенівна | Красноармійськ, Донецьк | 2011 | |||||
BTV-group | Донецьк | 2011 | |||||
Телестудія «Астра-ТБ» | Донецьк | 2010 | |||||
Орбіта-Продакшн | Красноармійськ | 2010 | |||||
БіТіВі – Компані | Донецьк | 2008 | |||||
Стирол TV | Горлівка | 2008 | |||||
ТРК «Авеста» | Комсомольське | 2008 | |||||
Скіф-2 | Костянтинівка | 2008 | |||||
ТБ Сфера | Харцизьк | 2008 | |||||
ТРК «Юніон» | Макіївка | 2007 | |||||
Горлівський територіальний комітет профспілки працівників вугільної промисловості України | Горлівка | 2007 |
ЖИТОМИРСЬКА обл.
Житомирська ОДТРК | Житомир | 2005 | 2008 | 2010 | 2011 | 2012 | |
ТРК «Вік» | Бердичів | 2008 |
ЗАКАРПАТСЬКА обл.
Студія «cineVIR», Герешко Олександр Віталійович | Ужгород | 2012 | |||||
Закарпатська ОДТРК | Ужгород | 2011 | |||||
ТРК «Даніо» | Ужгород | 2011 |
ЗАПОРІЗЬКА обл.
ТРК «Січ-ТВ» | Запоріжжя | 2005 | 2007 | 2008 | 2010 | ||
Студія «Мелітопольський район» Мелітопольської райради | Мелітополь | 2011 | 2012 | ||||
ТРК «Юг» | Бердянськ | 2010 | 2012 | ||||
ТРК «Алекс» | Запоріжжя | 2005 | 2007 | ||||
САРИЧЕВ В’ячеслав Дмитрович | Запоріжжя | 2011 | |||||
ШУЛЬГІН Олександр Львович | Бердянськ | 2010 | |||||
КОЛІСНИЧЕНКО Василь Іванович / Студія-продакшн «Віза» | Запоріжжя | 2008 | |||||
РА «1000 дрібниць» | Запоріжжя | 2008 | |||||
Запорізька ОДТРК | Запоріжжя | 2005 | |||||
РУДЕНКО Віталій / Телестудія «Слово жизни» | Мелітополь | 2005 |
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА обл.
Івано-Франківське ОТБ «Галичина» | Івано-Франківськ | 2007 | 2008 | 2011 | 2012 | ||
ТРК «3-Студія» | Івано-Франківськ | 2005 | 2007 | 2008 | |||
ТРК «НТК» («Наше Телебачення Краю») | Коломия | 2005 | 2007 | 2008 | |||
ТРК «Вежа» | Івано-Франківськ | 2005 | |||||
ТРО «Тисмениця» | Тисмениця | 2005 |
КІРОВОГРАДСЬКА обл.
Кіровоградська ОДТРК | Кіровоград | 2008 | 2010 | ||||
ТРК «ТВ-Стимул» | Кіровоград | 2005 |
ЛУГАНСЬКА обл.
ТРК «Луч» | Красний Луч | 2008 | 2010 | 2011 | 2012 | ||
ТРК «СТВ» | Сєверодонецьк | 2005 | 2007 | 2008 | 2010 | ||
Луганське кабельне телебачення | Луганськ | 2007 | 2008 | 2010 | |||
ТРК «Лик-ТБ» | Лисичанськ | 2005 | 2007 | 2008 | |||
Редакція міського ТБ «Аскет» | Алчевськ | 2005 | 2007 | ||||
ТРК «ВІД» | Свердловськ | 2005 | 2007 |
ЛЬВІВСЬКА обл.
Студія Лева | Львів | 2007 | 2008 | ||||
Телестудія «Радехів» | Радехів | 2005 | 2008 | ||||
Львівська ОДТРК | Львів | 2005 | 2012 | ||||
ЧЕРВОНЮК Оксана / Студія «Медіа Сфера» | Львів | 2010 | |||||
ГО «Фонд прихильників Львівської галереї мистецтв – "Кліо"» | Львів | 2010 | |||||
ТРК «Броди» | Броди | 2008 | |||||
ТРК «Медіа-Клуб» | Львів | 2008 | |||||
ТРК «Люкс» | Львів | 2005 | |||||
ТК «Маска» | Львів | 2005 | |||||
Міжнародний мультимедійний центр «Фатег» | Львів | 2005 | |||||
ТИМРУК Роман | Радехів | 2005 | |||||
ТК «Хвилі Стрия» | Стрий | 2005 |
МИКОЛАЇВСЬКА обл.
ТКМ «Всесвіт» | Первомайськ | 2005 | 2007 | 2008 | |||
Миколаївська ОДТРК | Миколаїв | 2005 |
ОДЕСЬКА обл.
ТРК «Іллічівське телебачення-3» | Іллічівськ | 2007 | 2008 | 2010 | 2011 | 2012 | |
Южненська міська студія телебачення «МиГ» | Южне | 2005 | 2008 | 2010, | 2011 | ||
ТК «АТВ при Одеській Національній академії зв’язку ім. О.С. Попова» | Одеса | 2010 | 2011 | 2012 | |||
Телеканал «G-TV» / ТМ «ТелеМилиТрямдия» | Одеса | 2010 | 2011 | 2012 | |||
Студія «ТБ Ізмаїл» / Обласний Центр естетичного виховання | Ізмаїл | 2008 | 2012 | ||||
МАЦИШИНА Ірина Віталіївна | Одеса | 2008 | 2010 | ||||
ОРЛОВА Олена Миколаївна / ТРК «Лаванда» | Одеса | 2007 | 2010 | ||||
ТК «РІАК-інформ» | Одеса | 2007 | 2008 | ||||
ТРК «Здоров’я» | Одеса | 2007 | 2008 | ||||
Одеський Національний університет імені І. І. Мечникова / Кафедра журналістики | Одеса | 2011 | |||||
ТК «Аліса» | Одеса | 2008 | |||||
Студія «Лю-Ка» (компанія «Укртрансконтейнер») / ГРИГОРАЩЕНКО Наталія | Іллічівськ | 2008 | |||||
ЛИТВИНЮК Дмитро | Одеса | 2008 | |||||
Одеська ОДТРК | Одеса | 2008 | |||||
ТРК «Академія» | Одеса | 2005 | |||||
ТО «Маски», ТО «Арт-Сінема» | Одеса | 2005 |
ПОЛТАВСЬКА обл.
Полтавська ОДТРК «Лтава» | Полтава | 2005 | 2007 | 2008 | 2010 | 2011 | 2012 |
Телестудія «Гребінка» | Гребінка | 2005 | 2008 |
РІВНЕНСЬКА обл.
Рівненська ОДТРК | Рівне | 2008 | 2011 | ||||
ТРК «Рівне-1» | Рівне | 2005 | 2008 | ||||
БРОНОВИЦЬКА Руслана Петрівна | Рівне | 2010 | |||||
ВОЛОШИНА (Сенько) Валентина Василівна | Рівне | 2010 |
СУМСЬКА обл.
Сумська ОДТРК | Суми | 2008 | 2012 | ||||
ТК «Телеком-Сервіс» | Шостка | 2005 |
ТЕРНОПІЛЬСЬКА обл.
Телекомпанія «TV-4» | Тернопіль | 2005 | 2007 | 2008 | 2012 | ||
ТРК «Смайл» | Тернопіль | 2010 | |||||
Тернопільська ОДТРК | Тернопіль | 2008 |
ХАРКІВСЬКА обл.
ПФ «Перша Столиця Плюс» | Харків | 2005 | 2008 | 2010 | 2011 | 2012 | |
Мовна компанія «Ніка-Відео» | Харків | 2005 | |||||
ТРК «Право-А/ТВК» | Харків | 2010 | 2011 | ||||
ТРК «Simon» | Харків | 2007 | 2008 | ||||
ТК «Приват-TV» | Харків | 2007 | 2008 | ||||
EVO Україна | Харків | 2012 | |||||
РА «Мега-Арт» | Харків | 2008 | |||||
Харківська ОДТРК | Харків | 2008 | |||||
РТК «Тоніс-Центр» | Харків | 2008 | |||||
Студія телепрограм Міського інформаційного центру | Харків | 2005 |
ХЕРСОНСЬКА обл.
Херсонська ОДТРК «Скіфія» | Херсон | 2007 | 2008 | 2010 | 2011 | ||
ТРК «ВТВ-Плюс» | Херсон | 2011 | 2012 |
ХМЕЛЬНИЦЬКА обл.
Хмельницька ОДТРК «Поділля-центр» | Хмельницький | 2007 | 2008 | ||||
Телерадіокорпорація «Контакт» | Хмельницький | 2008 | |||||
Кам’янець-Подільська ТРК | Кам’янець-Поділ. | 2005 |
ЧЕРКАСЬКА обл.
ТК «Умань» | Умань | 2008 | 2011 | 2012 | |||
Черкаська ОДТРК | Черкаси | 2005 | 2008 | ||||
ТРК «Вікка» | Черкаси | 2005 |
ЧЕРНІВЕЦЬКА обл.
Міська ТРК «Чернівці» | Чернівці | 2007 | 2010 | 2012 | |||
Чернівецька ОДТРК | Чернівці | 2008 | 2012 | ||||
ТРК «ТВА» | Чернівці | 2012 |
ЧЕРНІГІВСЬКА обл.
ТРА «Новий Чернігів» Чернігівської міськради | Чернігів | 2005 | 2007 | 2011 | 2012 | ||
ТРК «Ніжинське телебачення» | Ніжин | 2005 | 2007 | 2008 | 2012 | ||
ТРК «Обрій» | Бобровиця | 2005 | 2008 | ||||
Чернігівська ОДТРК | Чернігів | 2007 |
Зарубіжні конкурсанти
Hungarian Television Corp. / Magyar Televizió | Угорщина, Будапешт | 2008 | 2010 |