Конкурсанти-2012        Всі конкурсанти

ТРК «ВТВ-Плюс» (Херсон)

• «Подорожі з ВТВ плюс. Малайзія»

Теленарис. 23’; укр., рос.; 2012. Третя з восьми програм циклу «Подорожі з ВТВ плюс. Малайзія». Цикл програм «Подорожі з ВТВ плюс» (понад 20 програм, 2008-2012). Виробник: ТРК «ВТВ плюс» (Херсон). Автор сценарію – Т.Каменська. Режисер – Є.Белік. Оператор – В. Санін. Перший телепоказ: ТРК «ВТВ плюс» (м. Херсон), 06.05.2012.
Здається, багатонаціональна Малайзія знаходиться на бочці з порохом. Три великі етнічні групи, три офіційні релігії: іслам, буддизм і християнство. Тим не менш, тут панують мир і спокій…
Теленарис про історію країни, її державний устрій та мирне співіснування представників трьох найбільших азійських етнічних груп – дуже різних, але таких, що реалізують ідею про єдність!
Конкурси: Україна і світ

• «Повернення скарбів»

Теленарис. 27’; укр., рос.; 2012. Виробник: ТРК «ВТВ плюс» (Херсон). Автор сценарію – Т.Каменська. Режисер – М. Андруський. Оператори: О. Ягофаров, В. Санін. Дизайн – Є.Белік. Аматорське відео – О. Черних. Консультанти: М. Шестопал, С. Бахматов. Перший телепоказ: ТРК «ВТВ плюс» (м.Херсон), 03.06.2012.
Відновлення тваринного світу і полювання, яке вилучає тварин з природи – суперечливі поняття. Але споконвіку полювання супроводжувало людину, забезпечуючи її їжею, одягом та іншими необхідними речами.
Щоб зберегти і навколишнє середовище, і полювання, не як ремесло, а скоріше, вже як чоловічу розвагу, мабуть, вперше на Херсонщині створено господарство, діяльність якого, крім законодавчих і адміністративних вимог, визначається за принципом: все, що ти взяв від природи, треба повернути у подвійному розмірі.
А завдання, які вирішують єгері та інші підлеглі Максима Шестопала, можна порівняти з роботою великого науково - дослідницького інституту.

• «"Веслування на дірявому човні" та "Музей спортивної старовини"»

Сюжет. 6’; укр., рос.; 2012. Виробник: ТРК «ВТВ плюс» (Херсон). Автор сценарію – А. Капріора. Оператор – В. Санін. Головний редактор – Т. Каменська. Перший телепоказ: ТРК «ВТВ плюс» (м.Херсон), 05.06.2012.
Проблеми херсонського спорту. Спортзали, в яких ніколи не робили ремонтів, і човни, на яких тренувалися призери Олімпійських ігор 30 років тому, – все, що має нове покоління спортсменів.

2012

Телеконкурс «Ділова Україна»
1 місце: Теленарис «Повернення скарбів»

Відзнака «За високу професійну майстерність у створенні суспільно важливих програм, спрямованих на популяризацію здорового способу життя»
• за телесюжет «Веслування на дірявому човні» та «Музей спортивної старовини»

2011

Телеконкурс «Ділова Україна»
1 місце: Телепрограма «ВІДКРИВАЄМО УКРАЇНУ, ВІДКРИВАЄМО ХЕРСОНЩИНУ…»

Телеконкурс «Найкраща ділова презентація»
1 місце: Телепрограма «ВІДКРИВАЄМО УКРАЇНУ, ВІДКРИВАЄМО ХЕРСОНЩИНУ…»

Телеконкурс «Створення модного іміджу України»
1 місце: Телепрограма «ВІДКРИВАЄМО УКРАЇНУ, ВІДКРИВАЄМО ХЕРСОНЩИНУ…»

Відзнака «За високу професійну майстерність у створенні якісних телепрограм суспільно важливого значення»
За телепрограми:
• «ІМЕНА. ОЛЕКСАНДР БЕРЕШ»
• «МИХАЙЛО СЕРБУЛ»
• «МОЛОДЬ.UA»
• «НАШ ДІМ»
• «НЕПАЛ»